Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a tegnapi felajánló...

Mit tudtok a tegnapi felajánlóról? Törölték?

Figyelt kérdés
Arról kérdeznék aki 10.000.- ft-ot kínált. Csak kíváncsiság, hogy végül oda adta valakinek?
2011. júl. 23. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Törölték a kérdését. Szerintem még azelőtt kitörölték, mielőtt megnézhette volna a válaszokat, így nem hinném, hogy bárkinek is odaadta volna.
2011. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam a kérdést. Miért ajánlott tíz rugót?
2011. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erről sajna én is lemaradtam! Mi volt ez?
2011. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Törölték. Jobb is...

Én azt ajánlottam, hogy vegyen kutyatápot és adja egy menhelynek, azok biztosan valóban rászorulnak.

2011. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Azért az éhező gyerekek jobban rászorulnak,mint az állatmenhelyek.
2011. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is állatmenhelynek ajánlanám, de számomra az hihetetlen, hogy van valakinek 10 ezer felesleges pénze a mai világban :S
2011. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Állítólag a felajánló minden nap játék gépezik, étteremben ebédel stb;stb. Tegnap hajnalban arra gondolt, hogy az aznapi pénzét nem szórja el, hanem valakinek felajánlja, de nem postázza a pénzt (Bp-ről), hanem elmegy befizeti valakinek a csekket, vagy bevásárol.


Mondjuk azért érdekes, hogy pont itt keresett neki helyet?!

2011. júl. 23. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

"Én azt ajánlottam, hogy vegyen kutyatápot és adja egy menhelynek, azok biztosan valóban rászorulnak.

" hmmmmmmm...ezt mintha én írtam volna ahhoz a kérdéshez

2011. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az éhező gyerekek nem szorulnak jobban rá, mert végső esetben még mielőtt éhenhalna, elveszik a szüleitől és az állam gondoskodik a kajáról, bár cseppet sem ideális megoldás, éhenhalni nem fog. Ellenben egy kutya ma Magyarországon simán éhenhalhat, megfagyhat, úgy hogy a gazdájának semmi komoly következményekkel nem kell szembenéznie, ha van egyáltalán gazdája. Ha nincs gazda, és az utcán éhezik, talán akad néhány ember, aki nem bírja nézni a kutya éhségét, de befogadni persze nem tudják, mert otthon is van nem is egy saját kutya, marad a menhely, ha van szabad férőhely, de persze a menhelyen se garantálja semmi, hogy lesz elég kaja, simán előfordulhat hogy a kutya éhenhal, vagy még azelőtt elpusztítják, mielőtt éhenhalna.

Szóval én azt gondolom, éhező gyereknek kevésbé van szüksége adományra, mint éhező kutyának.

2011. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11:34 "" hmmmmmm...ezt mintha én írtam volna ahhoz a kérdéshez"

Igen, tudom, mind a ketten ezt írtuk, te előttem éppen kettővel :=), hivatkoztam is rá, hogy teljesen egyetértek a javaslatoddal, talán van, aki innen még emlékszik ránk, akkor is jól lepontoztak minket.


Hmmmmmm... Most már jobban érzed magad, ugye? :=)

2011. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!