Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: van esélye egy...

Mit gondoltok: van esélye egy híres és egy nem híres ember együttélésének, kapcsolatának, házasságának? Belemennétek egy ilyenbe? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 18:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez a nem híres ember mentalitásától, alkalmazkodó képességétől és önbizalmától függ.. Te melyik vagy?
2011. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetem alatt volt egy híres (mai néven celeb) barátom, és pont ezért lett vége két év után. Nekem ez túl stresszes, hogy naponta keresi valami újságíró telefonon, ide interjúzzon, oda nyilatkozzon. Kevés "sztár" tudja megoldani, hogy a magánélete tényleg tabu legyen. Nekem túl sok stresszt okozott, ráadásul az elfoglaltságai miatt egyre kevesebbet voltunk együtt, celebeseményeken meg nem volt kedvem villogni. Nekünk ez nem működött.
2011. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék egy hírességgel együtt élni,pontosan a címlapok miatt,meg amiatt,mert ki lenne teregetve a magánélet,ráadásul nem is úgy,ahogy van.
2011. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Pont ugyanúgy kell egymáshoz alkalmazkodni, kompromisszumot kötni, ki kell mutatni, hogy szeretik egymást, stb, mint nem híreseknél.

Az meg édesmindegy, hogy az egyik (pl.) színész, a másik meg tanár.

Tudni kell kezelni a problémákat, több kompromisszumot kell kötni, és több lemondással jár mindkét fél számára, mintha nem lenne híres az egyik fél... de amíg otthon, egymás között egyenrangúak, addig szerintem ebből nincs gond.

Az egyik híres... ne így fogd fel.

Mindkettőnek van egy szakmája, és ennyi.

Pl. kisvárosban a buszsofőr is celeb: mindenki ismeri, mindenki tud róla mindent, bárhová megy, két percen belül tudják, hogy új csaja van, és az időbeosztása is elég rapszodikus.

Mégis van felesége.


Ez is ilyen, csak picit többen ismerik. :)

2011. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos szerintem ez csak úgy működhet ha a "nem híres ember" alkalmazkodik a híres barátjához/barátnőjéhez. Ha elviseli a sok telefonhívást, hogy utcán esetleg őt "zaklatják" meg faggatják a párjáról, na meg hogy ha valami miatt lemond egy találkozót mert az fontosabb..de szerintem hosszú távon nehezebb így élni, egy idő után az egyik félnek sok lesz ez.
2011. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeretik egymást, akkor megoldható ez is, mint bármi más probléma.
2011. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más életvitelt folytatnak. Szakmától függ, de egy DJ hónapokra eltűnik turnézni, egy énekes sosincs otthon este stb.Egyedül még talán, de arra is gondolnék, hogy egy gyerekkel ezt nem bírnám.
2011. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik Neked az életformaja, akkor igen.


A hozzaszoloknak: az az illeto szemelyen mulik, hogy mennyire van kiteregeve, és hogy hajlando-e a bulvarlapoknak nyilatkozni. Mikor lattatok egy Piros Ildikó+Huszti Péter maganeleti cikket? Semikor.:)

Vagy Pécsi Ildikó + Szűcs Lajos maganeleterol melyebben?...:)

2011. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam, nem vagyok egy féltékeny típus, de amit leművelnek pofátlan, gusztustalan, jellemtelen lányok az már határtalan... Nincsenek tekintettel a magánéletre, sőt egy fajta bizonyítás vágy is van némelyikbe, hogy "én akkor is eltudom venni" nah én erre nem voltam berendezkedve, sajnos a páromnak meg valamilyen szinten vevőnek kell lennie erre mivel ebből él. Nem hiszem, hogy ezt sok nő bírja. Nah meg az állandó utcai megnézések/bámulások.. mindig "ki kellett" öltöznöm, mert én az xy barátnője vagyok és mégsem rohangálhatok csak úgy :) de biztosan vannak kivételek. Én egy hónapig bírtam ezt, pedig nem vagyok egy zárkózott személyiség.
2011. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hírességről van szó, akinek a munkáját elismerik, de a magánélete a szomszédait sem érdekli.
2011. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!