Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: van esélye egy...

Mit gondoltok: van esélye egy híres és egy nem híres ember együttélésének, kapcsolatának, házasságának? Belemennétek egy ilyenbe? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Na meg azért az sem mindegy, hogy SP-ről van szó vagy egy érett férfiről.. :D
2011. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, kedves Utolsó válaszoló! Nem mindegy... :) De nem SP-ről van szó, elhiheted... :)
2011. júl. 25. 09:25
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van esélye, de azért arra figyelj, hogy milyen mentalitású a választottad, mert sajnos nagyon sokuknak nem számít, hogy otthon milyen csinos feleség és gyerek várja őket. Hidd el, többször is hajtottak rám ilyenek, akinek köztudottan van családja, meg olyan is akiről csak később tudtam meg ( nem csináltam senkivel semmit, nem is akartam őket megszerezni, nem én kezdeményeztem... )

Ez egyébként nagyon elszomorító szerintem, van olyan akiből sose nézném ki, hogy ilyen aztán tessék mégis :/

Viszont vannak természetesen kivételek is, csak azért tényleg figyelj nagyon, próbáld ilyen téren minél jobban kiismerni, mert talán a kapcsolatnak a hűség, a féltékenység leküzdése a legnehezebb pontja. Meg persze elviselni, hogy sokszor nem tud veled lenni.

2011. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
egyetertek azzal,hogy a nem hires felnek kell alkalmazkodni ezen mulik minden.en 3 evig eltem egyutt egy hires enekessel.tudni kell kezelni,es persze nem feltekenynek lenni.mert volt olyan ,hogy kileptunk az utcara es korbevettek a nok,vagy megtamadtak hajnalban a hazunkat a csajok.engem hidegen hagyott az egesz ezert mukodott 3 evig hozzateszem en voltam elete leghosszabb kapcsolata mert senki nem birta mellette.
2012. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!