Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok nem köszönte fel születésnapotokon?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt összevesztünk a párommal,de kegyetlenül, ment a vita nagyon, azóta nem is keresett, és semmi..

Tegnap volt a születésnapom,és egy sms, egy hívás, semmi sem történt..:(

Annyira fáj!:(

Ti mit szólnátok?


L/18


2011. júl. 24. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem esne jól, de valószínűleg ez a veszekedésnek tudható most be!

Nem akarok kiábrándító lenni, de lehet hogy vége a kapcsolatotoknak?!

2011. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kisnita ***** válasza:
Én amilyen érzelmes vagyok tuti kiakadnék és telesírnám a kispárnámat... :S De miután kibőgtem magam felhívnám a barátnőimet és csinálnánk egy második szülinapi bulit is. :)
2011. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezek után nem tudom!

Volt már párszor vita,ilyenkor 1hét,hogy ő is lenyugszik, és én is,utána minden rendben!

De azért a párom születésnapjára félre tudnám tenni az önbecsülésem!

2011. júl. 24. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi is fasírtban vagyunk jelenleg, és én sem köszöntöttem fel... büszkeségből
2011. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak elfelejtette? Én is jártam már úgy, hogy nemcsak a párom, de a saját születésnapomról se tudtam. Nem néztem dátumot, azt se tudtam, milyen nap van.
2011. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Márciusban volt a párom szülinapja. 2 hete nem beszéltünk egymással, annyira összevesztünk. MÉGIS ÍRTAM NEKI SMS-T! NEM AKARTAM BUNKÓ LENNI!
2011. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak máshogy működnek, nem jók a dátumokban ez köztudott. Lehet hogy azt sem tudta milyen nap van.

Te nő vagy, ráadásul ha tegnap volt a szülinapod akkor még oroszlán is, ami nem akármi. Még szép hogy rosszul esik az egodnak, mert az oroszlánoknak ego az van dögivel. Szóval nyugi, majd úgyis keres.

2011. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

09:27 fiú vagy lány vagy?

És nem is szeretnéd?

Annyira rosszul esik!!:'((((((((((((

2011. júl. 24. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
09.27-es vagyok, én vagyok a lány.
2011. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig elfelejtem. Egyszer a barátnőm azzal próbálta megmutatni, milyen érzés, hogy direkt ő is "elfelejtette". A probléma az volt, hogy a sajátomat is elfelejtettem, úgyhogy fel se tűnt :D


A fiúk máshogy működnek :P

18/F

2011. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!