Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb kapcsolat...

Hogyan lehetnék jobb kapcsolatba a testvéremmel?

Figyelt kérdés
én 15/L, Ő 17/F. mi tényeg nagyon rosszban vagyunk, nem csak úgy mint két testvér. ő valamiért gyűlöl engem, nem tudom miért. tudom, gyerekesen hangzik(de így van), a számítógépen vesztünk össze. ő függő, egész nap előtte ül, és ha én is oda akarok menni(csak egy órát..) akkor teljesen ideges lesz és elhord mindennek. ezzel kezdődött. mindig leéget mindenki előtt, nagyon ronda dolgokat terjeszt rólam mindenkinek, és egyik sem igaz. egy jó szava nincs hozzám, mindig lek.rváz, ler.bancozik, mindig azt mondja, hogy én prostituált leszek nagykoromban, és nem csak nekem, hanem másoknak is ezt mondja rólam. meg olyanokat mond, hogy nekem fejletlen az agyam, túlsúlyos vagyok(47 kiló vagyok, 163 cm..), mindent nagyon eltúloz, és nagyon ronda dolgokat mond rólam. olyanokat is szokott, hogy ő mennyire élvezi, amikor és szomorú vagyok, hogy amikor felidegesít mennyire jó azt nézni. ezt így mindig bejelenti nekem.. elvesz tőlem mindent, és röhög rajtam. multkor ellopta a pénzemet a kabátzsebemből, nem adta vissza a felét sem, és röhögött rajtam, röhögve mondta, hogy elkölti.. én nem csinálok vele semmit, nem piszkálom, semmi. csak ő ilyen rosszindulatú velem. ennek ellenére pénzt azt mindig kér tőlem, ha nekem van.. olyan is volt már, hogy biciklivel mentünk az utcán, nekem meg volt rándulva a bokám, alig tudtam ráállni. és azt mondta szálljak le a bicikliről, mert lapos a gumi. leszálltam, és ott hagyott az utca közepén fájós lábbal, és még a telefonomat is magával vitte.. ezt én már nem bírom elviselni, szerintem őt orvoshoz kéne vinni. anyukám már mondta, hogy egyszer elviszi pszichológushoz, de azóta sem vitte..pedig nem sokéig fogom tűrni, hogy ezt csinálja velem!
2011. júl. 25. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jajj de ismerős :/

kitartást neked!

2011. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Uh te szegényke!Ha komoly a kérdés,akkor tényleg nagyon sajnálom,hogy ilyen testvéred van...Az enyém sem valami minta testvér,de ezt már túlzásnak tartom :(

Ha ő ilyen,nem tudsz vele mit csinálni.Itt tényleg csak valami Pszichológus segíthet.Lehet,hogy van valami lelki problémája és rajtad vezeti le...Próbálj meg vele beszélni és mondd el,hogy "figyu,ezt nem bírom tovább" kérdezd meg,hogy miért sérteget...Ha normálisan nem megy nála és nem érti meg,akkor viszont ne hagyd magad és mond mg neki,hogy nem a seggéből rángatott ki,úgyhogy tanuljon meg veled normálisan beszélgetni,és ha kurv*kat meg rib*ncokat akar látni,kint az utca sarkán keresgéljen...

2011. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor próbáltam már vele komolyan beszélni, de sikertelenül.. meg sem hallgat csak mondja a hülyeségeit.. anyukámmal mostmár komolyan fogok beszélni. és a lelki sérülésről, ami neki lehet annyit, hogy szerintem valami gondja van, nem érzi jól magát emberek közt, szerinte minden magyar lány hülye, szerinte a szex primitív és undorító dolog, a nők hülyék, feleslegesek. ilyeneket is szokott mondani.. és rengetegszer beszél földönkívüliekről is. szerintem nem normális.. viccet félretéve tényleg orvoshoz kéne vinni, szerintem. de kiváncsi voltam a ti véleményetekre, és arra, hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsétlen, hogy ilyen egy beteg ember a testvérem... köszi a válaszokat.:)
2011. júl. 25. 21:13
 4/13 A kérdező kommentje:
és igazság szerint aggódok is érte. bármekkora szemét, akkor is a testvérem.
2011. júl. 25. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.


sajnos nekem sem volt sosem jó kapcsolatom a nővéremmel, és ezek a dolgok idővel csak eldurvultak... manapság már csak átnézünk egymáson, nem ülünk egy asztalhoz sem :(

2011. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnálom.:/ szerintem velem és a bátyámmal is ez fog történni.. vagy az, hogy mikor felnövünk, az én segítségemre lesz szüksége, mert nem fog tudni elhelyezkedni, hiszen a város egyik legrosszabb sulijában is kettes tanuló, én meg gimnáziumba megyek.. de nem dicsekvésből mondtam, csak elég nagy külömbségek vannak köztünk..nemhiszem, hogy valaha is jóban leszünk, 5-6 éves korunkig igen jó testvérek voltunk, de aztán egyre csak romlott a helyzet..főleg amikor elkezdett gépezni.
2011. júl. 25. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
a költözéshez még fiatal vagy... szüleiddel nem tudod megbeszélni?
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj,most komolyan kérdem:

Nem lehet,hogy a testvéred skizofrén????

Mert az én bátyámnak is 18 éves korába derült ki,

hogy paranoid skizofrén,mert állandóan magába beszélt,

meg mindenféle mágiáról meg földünkívüliekről halandzsázott.

És ő is azt mondta,h nem kell neki nő...

Írj privit és beszélhetünk ha gondolod :))

2011. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem nem kizárt, sokan mondták már ezt, akiknek meséltem. bár magában nem beszél, de sokat beszél földönkívüliekről, csodálja őket, és azt mondja egyszer látni akar..mindig ilyen elméleteket mondd nekem a létezésükre stb..én igazán sajnálom szegényt :/
2011. júl. 25. 22:17
 10/13 A kérdező kommentje:
de van, amikor meg tök normálisan viselkedik mindenkivel.. sokszor hajtogatja, hogy a csajok lehet, hogy szépek, de buták és feleslegesek..
2011. júl. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!