Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egy tegnapi...

Van értelme egy tegnapi sérelmet felhozni utólag?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjem mondott egy olyan mondatot amivel mélységesen megbántott.Akkor nem szoltam egy szót sem de éjjel ezen kattogtam.

Nálatok előfordult már ilyen?Ti felhoztátok később a témát vagy hagytátok annyiban?


2011. júl. 26. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy felhoztam, de csak amiatt, mert reggel látta rajtam, hogy morcos vagyok. Megkérdezte, hogy mi baj, én pedig elmondtam neki. Bocsánatot kért, és ezzel meg is nyugodtam. Beszéld meg vele, elvégre nem emberevő, csak a férjed. :)
2011. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok! Akkor nem szólok semmit, majd kattogok rajta unalmas pillanataimban. Vagy egyszer felbüffen. Úgyhogy szegény mindig utólag szerez róla tudomást.
2011. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Felhozni" nincs értelme.

Megbeszélni van. (És jobb másnap, mint egy héttel később.)


Esetleg meg lehet kérdezni, pontosan mire gondolt, lehet, hogy nem bántásnak szánta.

2011. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbeszélni kell, nem zsörtölődni. Mit mondott amúgy?
2011. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hozod fel, sosem fog kiderülni, hogy az a dolog bántott téged.. Lehet, hogy nem úgy értette a férjed v. nem gondolta, hogy neked ez bántó, mert mondjuk szerinte "semmilyen".


Úgy hozd fel, hogy megbeszélitek szépen és utána felejtős. Én sokkal régebbieket is fel szoktam hozni:).

2011. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tudja hogy megbántott.

Csak arra lenék kiváncsi hogy komolyan gondolta vagy csak ugy mondta,nem mindegy,ha ő igy látja a dolgokat akkor van mit megbeszélnünk.

2011. júl. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!