Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy elkényeztetett...

Milyen egy elkényeztetett 17-18 éves gyerek? És egy pl 20 éves?

Figyelt kérdés
Mármint viselkedésben, és beszédben hogy nyilvánul ez meg. Hogy lehet az ilyeneket észrevenni?
2011. júl. 26. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm nem akar dolgozni, nem eszi meg, ha valamiből teszkós van, mert káros az egészségre, de mellette bagózik, meg őrjöng , ha valamit nem úgy akar, ahogy őneki kéne.
2011. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát rigolyái mindenkinek vannak. Ha tehetem én se eszem meg a tescos kaját. Dohányzom is. De mindezek mellett kő keményen dolgozok, hogy a fentieket megtehessem.
2011. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
követelőzik. ha a szülő nem viszi el őt vhova kocsival, hisztizik. mindent meg akar kapni. diákmunka neki nem áll jól.
2011. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ami tényleg káros az egészségre, azt én sem eszem meg, szóval ez nem tartozik az elkényeztetettség tünetei közé.
2011. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Követelőző, mert tudja, hogy megkap mindent.
2011. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Követelőző, mindenkinek parancsolgat.Azt hiszi, hogy neki mindent szabad.Az ilyen általában a szüleivel is úgy beszél mint egy kutyával.
2011. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Körülbelül olyan, mint egy 4 éves kisgyerek... Amit meglát kell neki, ha nem kapja meg akkor hisztizik... Csak 18 éves korban azért már lehetne annyi esze, hogy felfogja azt, hogy ha így folytatja az életben, akkor nem lesz nagyon még munkája sem... Utána még a pénzt is követelni fogja??
2011. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Beszédben úgy nyilvánul meg hogy nem normális emberi hangot hallat, hanem valami földöntúli nyávogást. Elnyújtja a szavakat és közben furán ágál.
2011. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
23 évesen az anyja nyakán élősködik, mert az szó nélkül pénzeli.
2011. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van neki egy kis beképzeltsége, és hangot add arra ,hogy neki van pénze. !! pl egyik ismerősöm családja gazdag ,de a fiú is dolgozik. És akkor előadja magát ,hogy tök akciósan meg tudtam venni ezt a kabátot 69.000-ért mert 80.000-ről le lett értékelve.Meg a Balaton saund -ra 300.000-et vitt el magával oda is lett. stb... Nekem az a bajon ezekkel az emberekkel ,hogy hangoztassák ,hogy mennyi pénzük van...mikor te meg alig tudod összekuporgatni ,hogy meg tudj venni valamit.
2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!