Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek egy ilyen...

Hogyan döntenétek egy ilyen bonyolult, de mégis gyerekes helyzetben?

Figyelt kérdés

adott egy kapcsolat, a lány18éves a fiú 20.

3,5hónapja járnak. a fiú önmagától bevallja a lánynak hogy mikor még csak 1 hete jártak felregisztrált egy társkeresőre...de nem levelezett senkivel, azóta megbánta és törölni akarja magát, de nem lehetséges.

megadja a jelszavát és felhaszanálónevét a lánynak, a lány rájön tényleg nem lehet törölni... de próbálkoznak, a fiú megigéri hogy nem használj aaz oldalt.

de kiderül 1 levél, ami erotikus tartalmú, a fiú ez első 1órában tiltakozik, majd beismeri hogy ő maga irta.

Azért mert akkor még nem feküdt le a lánnyal (barátnőjével), de vágyott volna rá, és szeretett volna beszélni a szexről, de a lánynak nem akarta eröltetni... a levél ennyi volt, a fiú azért nem mondta el mert 1.ugy gondolta nem derül ki 2.nem gondolta komolyan, inkább kiváncsiságból irta, ezért nem érezte fontosnak.

Végül ezeket bevallja a lánynak, és kiderül hogy nemvolt több levél, azóta hogy ez a levél iródott eltelt 1hónap, és semmi gyanús nincsen.

Mint kiderült a lány kezdeményezte a levelet, a fiú visszairt ám kiderült hogy az illető mégsem lány volt, hanem egy férfi aki olyan férfiak után kutat akik szeretik a 18-19éves csajokat.

A fiúról az oldalon nem volt kint sem msn cim sem kép... a fiú azóta ismét a törlésre törekszik, a lány ma belépett az oldalra, tényleg irt a fiú jelentést hogy töröljék... és semmi gyanús levél nincs. A lány a legtöbb helyzetet kirobbanva hisztisen kezelte...ezt higgadtan a végén, a fiú talán ezért is volt őszinte. A fiú elmondta a lánynak hogy azért füllent mert fél a reakciójától...


Te hogyan döntenél?



A)Megbocsájtanál, hiszen nem történt több egy ilyen levélnél, és bevallotta végül a fiú.


B)Megbocsájtasz, hiszen a lány is hibás a hisztik miatt, ezért házisárkánynak tünik, a fiú tehát okkal füllentett, persze azért ő is hibás


C)Mindketten vétkesek, de ha mindkettő változik akkor folytatható a kapcsolat


D)szakítottál volna a fiú miatt


C)szakítottál volna a lány miatt


2011. júl. 26. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Idegesítő ez a harmadik személy! Miért nem lehet bevallani, hogy rólad van szó?
2011. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

bocsi! a fiú barátnője ÉN vagyok! Azt hittem igy általánosságban könnyebb lesz megértenetek.


Az kimaradt hogy amióta zet megbeszéltük a barátom megigérte hogy akármit is reagálok mindent elmond őszintén, mint ahogyan ezt is, én megigértem hogy én pedig nem hisztizek....

Amugy a történtek után figyelmesebb velem, még jobban mint eddig

2011. júl. 26. 13:10
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez annyira lepkefing bakfitty, hogy nem is rágódnék rajta, inkább élvezném a párkapcsolatot.
2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Hányszor fogod mér kiírni ezt a kérdést?

Amúgy C, elviselhetetlen lány lehetsz ez alapjan a beteg kérdéskiírogatás és hiszti alapján.

2011. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szóval gondolom E-t akartál írni, tehát: "szakítottál volna a lány miatt"
2011. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tényleg idegesítő, a végére már azt se tudtam ki kicsoda.

Amúgy én megbocsájtanám, szerintem ez nem olyan nagydolog.

2011. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hááááányszor kérdezed még meg ezt??? Bakker, ha ezen a baromságon ennyit kattogsz, akkor még pár hétig számíthat "a lány a fiúra".

Most már nem pedofil a srác? Múltkor még 12 éves volt az a 18 éves lány, aki férfi.


Ha nem akarod rövidesen elveszteni a srácot, tényleg hagyd békén ezt a dolgot.

2011. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

kicsit rosszul esett hogy egyből nem vallotta be, de elmondta hogy 1.félt a reakciómtól 2.nekem nem akarta leirni a szexuális vágyait, mert velem nem beszélne igy, és akkor még ÚGY nem voltunk együtt és nem akarta hogy kidobjam mert erölteti a szexet

3sosem csalt meg és nem is fog... 4.ezt jelentéktelen hülyeségnek találta, mert 1levélnél semmi több nem történt, és nem is akarta volna hogy történjen

2011. júl. 26. 13:13
 9/17 A kérdező kommentje:

oké köszönöm, amugy megbocsájtottam neki mert szeretem... igen bocsi az utolsó E akart lenni nem C.

Ha leállok a hisztikkel akkor remélem őszinte lesz továbbra is és nem csal meg mert félek h megcsal:(

2011. júl. 26. 13:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Te valami transzban lehetsz, csak írogatod a kérdéseket és aztán a kommentjeidben saját magaddal elmélkedsz az esetről, meg sem látod akik megpróbálják felnyitni a szemed, hogy beteg amit csinálsz.
2011. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!