Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már nem önmaga!...

Mit tehetnék? Már nem önmaga! Nem tudom ezt elfogadni!

Figyelt kérdés

A szüleim, hosszú idő után külön mentek, mert apám talált magának egy fiatal kis csaj akivel elköltözött.

Megcsalta anyukámat és összeköltözött a barátnőjével.

Én ezt nem tudom elfogadni és folyton próbálom rossz színben feltüntetni a csaját előtte.

Az a gondom, hogy mindig le vagyok szidva, ha csak rosszat mondok rá. Ma pl. azt mondtam apának, hogy én jobban szeretem őt, mint a barátnője, erre teljesen felidegesítette magát és azt mondta hogy ilyet ne mondjak meg hagyjuk ezt a témát! Már majdnem kiabált velem! Mondta hogy ne idegesítsem fel ilyennel!

Pedig csak azt mondtam hogy jobban én szeretem jobban!

Nem érte, annyira megváltozott, mostmár csak akkor jön látogatni ha a barátnője dolgozik amúgy meg felénk se néz.

Mit tegyek? Pedig eddig nagyon jó apa volt.

Szerintetek ezen ki lehet borulni hogy ezt mondtam ? Én nem látok ebben semmi rosszat csak az igazságot mondtam neki!

Ez most történt, azóta csak sírok emiatt!

14/L

Mit tehetnék?


2011. júl. 27. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy próbálod rossz színben feltüntetni a barátnőjét.

Jogos.

Senkinek sem tetszene.

2011. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te mint apát szereted a nő meg mint szerelmet, a kettőt ne hasonlítgasd, mert közel sem olyan.

és mi a jó istenért nem hagyod már apádat békén, mért kell rossz színben feltüntetni a csajt. Ő boldog vele, neked is inkább örülni kéne, hogy ez a nő boldoggá teszi.

2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Ki van borulva", mert emlekezteted, hogy mit tett, felelossegre vonod. Titeket is szeret, de a kis csaj most erdekesebb. Tudja hogy rosszat csinalt, de nem tud ellenallni a kisertesnek, kettotok kozott van. Lehet, hogy ideges is, mi van ha a csaj beleun, akkor merre fog lepni. Hiaba mondasz neki akarmit,nem vallalja fel.
2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért de nagyon ideges vagyok!


Pedig eddig még alig csináltam valamit: beszéltem személyesen a barátnőjével, hogy hagyja békén apámat, aztán felhívtam telefonon ugyan ezért, most meg azt mondtam, hogy én jobban szeretem mint ő.

Ez akkora bűn lenne?

2011. júl. 27. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Rosszul csináltad.

Pláne, hogy a lányt is felhívtad.

Én is berágnék apukád helyében.

Hagyd őket békén.

Ez már így alakult, fogadd el!

2011. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ennek örülni kéne, hogy a gyereke nem haragszik rá azért amit tett. (bár ez nem igaz mert én haragszom, de sajnálom is) Hanem épp hogy szereti.
2011. júl. 27. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:

és az a kis csaj hány éves? Apád hány éves?

Nem véletlen mentek ők szét anyuddal, közel sem biztos, hogy a lány tehet az egészről, mert amelyik kapcsolat jól működik oda hiába akar beférkőzni egy harmadik úgy sem tud.

2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

apám: 46

csaj: 24

2011. júl. 27. 16:37
 9/13 A kérdező kommentje:
de azt akkor se értem hogy mért kell azon felháborodni ha azt mondom hogy jobban szeretem őt :'(
2011. júl. 27. 16:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert apád nem akarja, hogy versengj a barátnőjével, sem szeretetben, sem másban. Az apai szeretetet és a szerelmet nem lehet összehasonlítani. És gondolom azért háborodott fel, mert már a sokadik fúrásod volt a csaj ellen. Fogadd el, nem a Te életed, a sajátjáért ő a felelős, bármilyen nehéz is, de neked is jobb, ha kimaradsz belőle. Ettől még az apukád, és ettől még szeret téged, hogy anyukáddal nem működik a kapcsolatuk.
2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!