Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "megszivassam"?

Szerintetek "megszivassam"?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy volt élettársa,akivel van egy közös gyerekük.Nem miattam mentek külön,már nem éltek együtt,mikor mi a barátommal megismerkedtünk.A nő dobta ki anno a barátomat,viszont nem száll le rólunk,minden féle hülyeséggel zaklat minket,állandó résztvevője az életünknek,és engem kikészít.Kihasználja a páromat,de ő ezt nem veszi észre,azt hiszi ez a nő kb valami szent,aki milyen rendes velünk stb...Csakhogy én átlátok rajta.Rengeteg mindent megpróbáltam már,hogy lerázzam,szóltam szépen,szóltam csúnyán...Semmi nem használ..Aztán megfogalmazódott bennem egy gondolat...de nem tudom eldönteni,hogy ez mennyire aljasság,habár ez a nő mindent megérdemel,amilyen szemétségeket csinál,csak nem túl nyíltan teszi,így a párom nem lát keresztül ezeken a dolgokon...Szóval olyasmire gondoltam,hogy pl mikor hozza a gyereket,én előtte veszek egy bugyit,ami az ő mérete kb,kicsit össze is mosom,hogy használtnak tűnjön,és mielőtt megérkezik,elrejtem a kanapé alá...Aztán mikor jön,akkor úgyis megiszik egy kávét,én meg valami indokkal elmegyek otthonról 1,5-2 órára...Rá pár napra majd direkt leejtek valami tollat,hogy beguruljon a kanapé alá,és kihorgászom a bugyit,elkezdek hisztizni,és felelősségre vonom a barátom,hogy ez meg mi...Aztán azt hozom ki a dologból,hogy két lehetőség van: vagy megcsalt az exszel,vagy az a nő elrejtette itt a bugyiját,hogy minket összeugrasszon.Mivel nem csalt meg,egyértelműen el fogja hinni az utóbbit.

Aztán pl. feladok magamnak egy levelet a postán,direkt ott,ahol az ex lakik,és valami gusztustalanságokat írok benne...Aztán kicsit rémülten és összezavarodottan felhívom a barátomat,és felolvasom,hogy mit kaptam...(persze a levelet géppel írnám,hogy ne lehessen felismerni a kézírást)...Mivel olyan dolgokat írnék bele,amikről azt gondolná,hogy az ex mondhatta,itt is ráterelődne a gyanu...Ilyesmikre gondoltam...tudom hogy szemétség,de már annyira el vagyok keseredve,hogy ez a ... nem szakad le rólunk...


23/L


2011. júl. 28. 17:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy normális. Mi lenne, ha egyszerűen csak elmondanád a párodnak, hogy te "átlátsz" a nőn és mégis mit látsz? Ha meg annyira nem hiszi el esetleg gondolkodj el rajta, hogy lehet rémeket látsz... Anyám.
2011. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
77%
Elsőnek ment a zöld pipa.
2011. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
Woww nem semmi otleteid vannak! :) Pontosan milyen szemetsegeket csinalt az ex? ha nagyon egyertelmuen durvakat akkor rajta, viszont az is lehet hogy csak te latod igy mert feltekeny vagy.. vigyazz mit csinalsz, mert elveszitheted a parodat ha lebuksz..
2011. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

ne csinálj ilyeneket, nagyon megszívnád..

(ha a párodnak nagyobb az IQ-ja 50-nél,

azonnal rájönne az igazságra.)

Biztos, hogy jó neked ez a kapcsolat??

2011. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
100%
Senkinek nem kívánok ilyen szarkavaró, aljas barátnőt mint a kedves kérdező :)
2011. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
10%

Szia!


Elhiszem, mennyire el lehetsz keseredve, és mennyire idegesítő az, amikor valaki próbálja tönkretenni a kapcsolatodat, és a párod semmit sejt az egészből. (tiszta jóban rosszban kardosék. :D ) Én azt tanácsolom, hogy szivasd meg, de találj ki valami mást, mert ez morbid egy kicsit. :D :D Okos egy nőszemély vagy. De ne hagyd, hogy a fejetekre nőjön persze, csak hát vigyázz, hogy a bosszú érzése nehogy megrontsa a kapcsolatotokat a pároddal. Szerintem a legegyszerűbb az lenne, ha megbeszélnéd a pároddal, megmondanád neki, hogy szeresse a gyereket, támogassa. DE a gyereket, és nem a nőt!!! Valahogyan nyisd fel a szemét!


Sok sikert!! (sztem nem vagy hisztérikus liba)

2011. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szemétség, hanem hülyeség.

Megvádolod a párod, hogy megcsalt, méghozzá csak egy bosszúállás részeként?

Nem csodálnám ha utána a ti kapcsolatotok is tönkremenne, arról nem is beszélve, hogy 1: tényleg ennyire szereted, hogy ilyet tennél?? 2: utána komolyan tükörbe tudnál nézni, hogy így átverted?

Én nem tenném ezt, de ha szerinted ez így normális...

2011. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Miket csinál: pl. ő egy személyben eldönti,hogy mikor hozza a gyereket,nem amikor a gyerek szeretne jönni,vagy a mi hétvégénk lenne,nem...Ő dönt és utasít.Múltkor pl a párom szólt,hogy most nem tudja vállalni mert orvoshoz megy kivizsgálásra.a nő erre kiverte a raplit,hogy mi az hogy nem jöhet a gyerek (előtte már 6 hete minden hétvégén jött),így párom elhozta,szerencsétlen ott ült vagy 3 órát a váróban velem,és halálra unta magát,meg panaszkodott,hogy haza akar menni játszani (3 éves)...a kedves anyuka meg úgy állította be,hogy ő a gyereknek és a páromnak akar jót,hogy sokat lehessenek együtt.Aztán pl a párom barátja kivett egy albérletet az ex lakásától 4 utcányira.Erre a nő felhívta a páromat és elkezdett üvölteni,hogy a haverja hogy képzeli,hogy tőle 4 utcányira költözik,mert ő találkozott vele azon a környéken,és ezt milyen jogon teszi stb...Aztán pl mi terveztük a közös nyaralást a szüleimhez,akik külföldön élnek,és ki is találtam,hogy szólok a páromnak,hogy vigyük a kislányt is...Mielőtt még megkérdezhettem volna,már ő mondta,hogy az ex szólt,hogy ha megyünk a szüleimhez el kell vinnünk a gyereket,de persze ő ezt csak a párom érdekében mondja (nem az zavar,mert mondom én is meg akartam hívni,de az hogy ő utasítást ad,hogy vigyük az én szüleimhez,akiket ő nem is ismer,az kicsit durva)...aztán pl. máskor akarta hozni a páromhoz,de a barátom későn ért haza a munkából,és szólt,hogy majd csak szombat reggel megy érte,mert este 10 fele ér csak haza.Erre a nő elkezdett üvölteni ,mint valami állat,hogy akkor szólj a barátnődnek,hogy 7re jöjjön ide,és vigye el ésvigyázzon a gyerekre...Na most ő milyen jogon parancsolgat nekem?...Szerintem ezek után érthető,hogy elegem van ,de nagyon
2011. júl. 28. 17:20
 19/37 anonim ***** válasza:
83%
szegény gyerek
2011. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%

A véleményem én megtartom magamnak....

- A barátodban egy világ dől össze, ha megvádolod, és jeleneteket rendezel.

- Ha rávágod, hogy ha nem csal meg, hanem a volt nője dobta oda, akkor az valóban átlátszó.

- Mi van, ha ő találja meg, és beteszi a mosásba, mert azt gondolja, hogy a tied? Vagy kidobja? Máskor 50 évig nem néz az ágy alá, most fog, Murphy is megmondta.

- Mi van, ha ő találja meg a levelet, ami név nélkül jön, és arra gondol, hogy a TE SZERETŐD kavar. Össze is áll a fejében a kép, hogy azért vádoltad megcsalással, mert magadból indultál ki.


Mikor engem legutóbb valaki megvádolt, pedig soha nem adtam rá okot, és kész tényként közölte, hogy én csalom ezzel és ezzel, még a héten elköltöztem tőle. Ezt meg csak azért írom le, hogy tudd, hányas a kabát.


Ha szerinted megér ennyit az, hogy neked nem tetszik, hogy jó a kapcsolat a párod és az exe között, akkor rajta.

Nagy szívességet teszel vele a párodnak is, ha szétmentek, meg az exnek is, hisz végül te eléred azt, amit neki nem sikerült.


Ennél egyszerűbb, ha leülsz az ex nővel, és mosolyogva, bűbájosan elcsicseregsz vele, milyen jó, hogy olyanok vagytok, mint egy nagy család, őt is bírod, a gyereket imádod, hát még a párodat, és milyen jó is ez, mert úgyis együtt maradtok örök élet meg egy nap.

Venni fogja a lapot.

2011. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!