Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok, és meg...

Teljesen kivagyok, és meg akarok változni! Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdődött ez, és állandóan attól félek, hogy elhagy a barátom, vagy megcsal. Próbálom magamnak mondani, hogy nem, mert szeret, és én kellek neki stb., meg neki nem szoktam mondani, csak magamban rágódom ezen. Tegnap ráadásul azt álmodtam, hogy láttam egy másik csajjal csókolózni!! Nem normális, tudom, de mit tegyek?

A héten megvettem a "féltékenység" című könyvet, hátha segít, jó, de még nem olvastam el teljesen.

Már attól félek, hogy annyira bemesélem magamnak, hogy meg is teszi:S


2011. júl. 28. 20:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is, mert nem sok barátom van, akivel tényleg meg tudtam mindent beszélni, de az egyik külföldre ment, és a többi is elég messze költözött, és ilyen téren egy kicsit magányos vagyok.

Munkám van, de nem szeretem, és amiatt sokat szoktam idegeskedni. És nem sokára nyelvvizsga..

Nagyon köszi, hogy írtatok, mert ezekre eddig nem is gondoltam!

2011. júl. 29. 15:37
 12/12 A kérdező kommentje:
"A gondoltam erre is" helyett nem gondoltam erre:)
2011. júl. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!