Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha édesany...

Mit szólnátok hozzá ha édesanyátok elfelejtene felköszönteni a 25. születésnapotokon? Velem tegnapelőtt ez történt.

Figyelt kérdés
Ráadásul egyedüli gyerek vagyok, eddig semmi bajunk nem volt egymással. A telefonjára még én töltöttem 3 napja pénzt. Hát ennyire nem számit neki az egyetlen gyereke? Nagyon kivagyok.
2009. ápr. 6. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
40%
nekem már 16 éves korom óta mindig elfejti,h mikor van. a névnapomat sose tudta, de hát most ezzel mi a probléma? Ennél sztem fontosabb dolgok is vannak ebben az életben. Nőlj fel! Mit picsogsz ilyen miatt 25 évesen??
2009. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
59%
Lepontozták aki ezt írta, de felnőtt korban egyszer már tényleg felköszönthetnénk mi az anyánkat, hogy ezen a napon (pl negyed százada) világra hozott.
2009. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is folyton elfelejti, de nem csak az enyémet, hanem mindenki másét is. Előtte egy héttel mondja, hogy jé, mindjárt itt a szülinapod, aztán mikor egy nappal előtte szólok neki, majdnem frászt kap. A sajátjára is emlékeztetni kell.

A mamám régen sosem felejtette el, de két éve valamiért hetekkel később jut eszébe. Ez a mai világ...:s

2009. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
95%
Én elfelejtettem a saját 27. szülinapomat. De az semmi, a család szintúgy.
2009. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem is ünnepeljük a szülinapokat már vagy 17-18 éves korom óta, pedig nagyon szeretnek a szüleim meg én is őket meg közel is állunk...szóval ennek a szeretethez nincs köze. Ez szokás vagy felejtés kérdése.
2009. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
81%
Semmit.Engem ez nem érdekel olyan nap mint a többi.
2009. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, más válaszokra számitottam, bár lehet h félreérthető voltam...


A telefont természetesen nem a pénz miatt irtam, vagy h ennyire kicsinyes lennék, hanem azért h van rajta pénz - tehát ez nem kifogás. Dehát majd felhiv belőle más(okat), akik talán fontosabbak mint az egyetlen lánya...Az ajándék meg eszembe se jutott egyáltalán. Itt nem erről van szó.

A "legjobb" az a vélemény, h még én kérjek elnézést tőle!

Vagy köszönjem meg neki h "erre" a világra hozott. Hát én meg gyűlölöm ezt a világot! Ha az anyám ilyen, ennyire nem érdeklem, mit várjak a többi embertől?? Persze ezt hiába mondom itt bárkinek, úgyse érti miről beszélek csak az, aki volt már ilyen helyzetben. Amúgy nagyon könnyű más felett itélkezni.

Anyukám 130 km-re él tőlem.

Este tiz után felhivtam, hogy van? Aggódtam miatta, nehogy vmi baja legyen, azért nem hiv. Eszembe se jutott volna az, h elfelejt ilyet. Felhivtam hogy van, mire közölte, h jól, ma kimosott stb. Erre megkérdeztem, h nem felejtett el vmit? Mire közölte h nem nagyon. Mikor emlitettem neki,h azt hittem vmi baj van, h nem hivott fel a 25. szülinapomon, közölte, h jaj, pedig napközben többször is eszébe volt. Csak mi orvoshoz mentünk. MI. Valóban. Egy óra hossza volt a napból. De legalább megpróbált volna felhivni. Vagy ha nem, miért nem lehet azt mondani, h Bocs, elfelejtettem, ne haragudj.

Amúgy nemrég itt volt, előre felköszöntött - pénzt adott.

Azt is mondta, h milyen jó, h ő már bizony felköszöntött pár napja.

DEHÁT A SZERETETET, A MÁSIKRA ODAFIGYELÉST PÉNZÉRT NEM LEHET MEGVENNI. MÉG NEM.

2009. ápr. 6. 23:24
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs valami más problémája is veled, amit lehet, hogy te észre sem vettél?
2009. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha orvosnál járt, akkor végképp meg lehet érteni. Lehet hogy volt nagyobb gondja ennél. Remélem, nem komoly azért a baj.Inkább a kisgyerekeket szokták annyira ünnepelgetni.
2009. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
87%

Most miért csinálsz ekkora ügyet belőle? Egy rossz napja volt anyukádnak erre levonod belőle a következtetést, hogy nem szeret. Szörnyen logikus, nem mondom.

És tényleg te köszönthetnéd fel őt. Én kiskorom óta virágcsokrot viszek anyukámnak a szülinapomon. Édesapám szoktatott rá, ő vette nekem, amikor még kicsi voltam. Azt hiszem pont az anyámnak nem kell engem felköszöntenie, hanem nekem őt. Ő már eleget tett értem.

2009. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!