Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a pasim átkutatja a táskámat, mielőtt reggel elindulok a munkahelyemre és az e - mailjeimet, telefonomat is (majdnem) minden nap ellenőrzi? Hozzáteszem ezt viccesen teszi, de mégiscsak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem vicces!

Nincs joga ilyet tenni.adtál rá valamilyen okot hogy ne bizzon benned?

2011. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem :-( ő alapból ilyen
2011. júl. 29. 12:08
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem, semmi ilyesmi nem normális.
2011. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez olyan mint egy smasszer a börtönben akkor.
2011. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,ha nem adtál rá okot,és mégis csinálja, akkor beteg.Nincs olyan,hogy alapból ilyen.Ennek lesz az a vége,hogy bezár a lakásba,elveszi a kulcsodat és mégis mindíg azzal fog gyanúsítani,hogy csalod.Tipli,amíg lehet.
2011. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
a következő az lesz, hogy korlátozza, kivel, hová mehetsz, ha egyáltalán mehetsz majd valahová. Ez a bántalmazás első jele!! A korlátozás!! igaza van az előttem szólónak, vészcsengő!! ez nem vicces!!
2011. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális dolog.sajnos én is ilyen vagyok.alapból.anyámtól örököltem,ő is mindig nyomozott apám után.ha nem zavar,és nem a hátad mögött teszi,az jó.de vigyázz,nehogy gyanús dolgokat találjon,mert akkor már nem viccesen fogja ezt csinálni,hanem megkeseríti a mindennapjaidat.nem bízik senkiben típus,és így nyugodt.de mondom,csk addig,amíg nem lát valami neki nem tetsző dolgot.
2011. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén szólva én még a saját anyámtól is falramásztam volna, ha ezt csinálja, de azért egy párkapcsolatba azért vagyok benne, hogy egyenrangú felnőtt emberekként éljünk együtt, nem azért, hogy valaki úgy bánjon velem, mint egy gyanús és rossz taknyos kölyökkel.
2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben (hasonlóan vicces módon) teletömném a retikülöm férfi alsókkal, és mókásan megjegyezném, hogy ezeket a kollégáktól kaptam cserébe a tegnapi fantasztikus műsoromért :)


Figyeld meg, nevet-e ;)

2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
szerintem te is kezd el ellenőrizni,hátha akkor veszi a lapot,hogy ez milyen kellemetlen neked!
2011. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!