Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T. I elengednétek a 14 éves...

T. I elengednétek a 14 éves lányotokat a Körös-toroki napokra?

Figyelt kérdés
Augusztus 4-én kezdődik a Körös-toroki napok Csongrádon. Szeretne elmenni a barátnőivel (az egyik barátnője 13 éves, a másik 16), de én féltem elengedni. 10 óráig szeretne ottmaradni. Nagy felelőtlenség lenne, ha elengedném? (Nem diszkóba mennének, hanem a fellépőket megnézni.)
2011. júl. 29. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szerintem az a csajszi írta ki a kérdést,kíváncsi,hogy bepróbálkozzon-e az anyjánál.Erős a hasonlóság.

2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: már csak azért is számít az elméleted, mert óránként 1 kérdést lehet kiírni, a két kérdés között pedig háromnegyed óra van. :)
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
bocsi, számít helyett sántít-ot akartam írni :DD
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem elmélet,hanem a véleményem.Ha nem tetszik,figyelmen kívül kell hagyni és kész.És nem mondtam,hogy igazam van.
2011. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát engem nem engedtek el 14 évesen a szüleim koncertre egyedül, viszont volt olyan, hogy eljöttek velem és vittük pár barátnőmet is, aztán persze egyáltalán nem voltak velünk, csak így legalább mindenki jól járt :) ha ez a megoldás nem tetszik neki, akkor valószínűleg inni akar vagy hasonlók... azt meg ugye nem tenné előtted. Szerintem egy 14 éves még ne igyon.

Engem akkor kezdtek el elengedni nagyjából bárhova, amikor összejöttem a barátommal, benne látták, hogy megbízható és úgyis vigyáz rám (már lassan 4 éve együtt vagyunk, szóval igazuk volt, akkor amúgy 16 voltam) , meg amúgy is akkor mehettem el előtte, ha volt velem idősebb, meg aki hazakísér.. stb, bár én még 14 évesen nem járkáltam disco-ba. :)

2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy lesznek velük 18 éves lányok-fiúk is, az egyik barátnőjének a testvérei. Szerintetek..?
2011. júl. 29. 16:55
 17/21 anonim ***** válasza:
ez tuti? vagy csak azért mondja a lányod, hogy elengedd? egyébként én így már engedném.
2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez 100%, a lányom teljes mértékben megbízható.
2011. júl. 29. 17:09
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha teljes mértékben megbízható, akkor miért ne engednéd el? Szerintem nincs ebben semmi, pláne ha ennyien mennek.
2011. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megbízható a lányod, miért írsz ide kérdést? Ez a te döntésed kell hogy legyen.

Én sose a gyerekeimben nem bíztam, hanem az ilyen helyen megforduló italozó, drogos, agresszív stb. emberekben, akik ellenében egy 14 éves még nem tudja megvédeni magát. Mostranában naponta van a hírekben: elrabolták, megerőszakolták, megölték... ha erre csak 1 % esély van, én nem teszem ki a gyerekemet, hogy esetleg ő legyen az az 1 %.

De ha szerinted jó helyen lesz, engedd el. Természetesen nem az ítt kommenteket írók felelősségére, hanem a sajátodra. Tudod... kibicnek semmi sem drága.

2011. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!