Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az unokatesómba....

Beleszerettem az unokatesómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy belezúgtam az unokatesómba. 15 évesek vagyunk. Persze már más fiúba is voltam belezúgva, de nála nem éreztem ezt. Azt hiszem ő a legnagyszerűbb fiú, akit valaha is ismertem. De viszont ahogy már írtam, unokatesóm. Mit tegyek?
2011. júl. 29. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Keress más fiút, idővel majd találsz úgy is! :)
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
telik az idő... ilyen idős korban én kb minden 2. fiúba szerelmes voltam(vagyis csak azt hittem.)
2011. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
pfujj
2011. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, talán az a legjobb amit tehetsz, amit előttem írtak.

Nekem szerencsére nincs unokatesóm. Itt az oldalon is olvastam már olyat, hogy unokatesók szexeltek egymással. Szerintem ez elég undorító. De ahogy érzed.

2011. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még minden nagyon rugalmas, Te is. Legyetek jó barátok, a "belezúgást" meg gyakorold tovább másokon!
2011. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!

Tudod, én is éreztem ilyesmit kislánykoromban, ez normális, de tudnod kell kezelni, szóval ezt szépen el kell felejtened. Én is kinőttem belőle, és annyi remek pasi van még a világon... ;)

2011. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
62%
Hát nekem van egy ismerősöm,aki az unokatestvérét vette feleségül.Sok barátnője volt,de egyikkel sem érezte magát olyan jól mint vele.Több éve házasok,harmonikus kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek.De gyereket vállalni már nem nagyon mernek,mert ugye ennek lehetnek hátulütői.
2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ebben semmi undorító. Akik ezt írják, fogalmuk sincs, mi az, hogy szerelem.


Az viszont igaz, hogy ha nem lépsz tovább, később sok gondot fogsz csinálni magadnak. Na meg persze az sem mellékes, mit gondol erről a fiú.


Ha végképp egymásba habarodtatok, szerintem most még az sem katasztrófa. Fiatalok vagytok még. Gyereknemzés szempontjából gond lehet, de szerintem ti ettől még messze vagytok. Végülis nem édestesók vagytok. Volt már a történelemeben számos példa, hogy unokatesók egymást választották.

2011. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy az sem mindegy, hogy mennyire közeli unokatesók, az elsővel még probléma van, a másod-unokatestvérrel tudtommal már nem (de nem biztos) annál távolabbi pedig kötve hiszem, hogy bármit is okozna. Persze a mai világban nagyjából egyik sem elfogadott. Az én szüleim amúgy távoli unokatestvérek:D Annak idején anyum szülei tiltották is őket egymástól...
2011. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
12:57, persze, volt... nézd meg az európai uralkodócsaládokat, akkor elmegy a kedved az unokatestvér-házasságok népszerűsítésétől.
2011. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!