Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az unokatesómba....

Beleszerettem az unokatesómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy belezúgtam az unokatesómba. 15 évesek vagyunk. Persze már más fiúba is voltam belezúgva, de nála nem éreztem ezt. Azt hiszem ő a legnagyszerűbb fiú, akit valaha is ismertem. De viszont ahogy már írtam, unokatesóm. Mit tegyek?
2011. júl. 29. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mondd meg neki, aztán beszéljétek meg.
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Palm-nak szól.

12:57-es vagyok.


Nem tudom, mi nem volt tiszta, abban amit írtam. Nem arra ösztökéltem a kérdezőt, hogy csináltasson gyereket a rokonával. Nem tűnt fel????


Annyi írtam ott, hogy fiatalok még nagyon. Nem tartom valószínűnek, hogy életreszóló kapcsolat alakul ki köztük. De társbéli/szerelembéli tapasztalatnak igenis jó lehet. Ennyi.

2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!