Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt hiszik, hogy...

A szüleim azt hiszik, hogy egy fiú karmolta meg a hátam. Nem hisznek nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 karmolás a hátamon, hosszában. Fogalmam sincs, mitől lehet.


Hétfőn randiztam egy sráccal, és a szüleim azt hiszik, hogy lefeküdtem vele és szex közben karmolt meg -.-


Folyton ezzel b@szogatnak... Ráadásul holnap találkozni akarok 2 barátnőmmel, és azzal jönnek, hogy biztos nem is velük leszek, lehet holnap már ki lesz szívva a nyakam is.. -.-


Nagyon idegesítő ez az egész.


16/L


2011. júl. 29. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy striák, a növekedéstől.
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem stria. Tudom milyen, de ennek a hátamon köze sincs hozzá.


Tipikus olyan karmolás-szerű :S Mint amikor pl a nyuszim megkarmol.

2011. júl. 29. 13:09
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Mondd,hogy elmész velük nőgyógyászhoz,hogy megvizsgálják,szűz vagy még,hátha ettől megnyugszanak.(Feltéve ha még az vagy)
2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Na ez akkora hülyeség...

Mégis honnan tudná, hogy szűz vagyok-e? A szűzhártya mástól is kiszakadhat..


Mellesleg tudják, hogy nem vagyok szűz.

2011. júl. 29. 13:12
 5/25 anonim válasza:
75%

akkor lehet esetleg a nyuszi volt vagy egyéb állat..kutya de inkább macska


vagy esetleg nem vetted észre és valamivel este esetleg nappal meghúzta ott valami.. másra nem tudok gondolni :S

2011. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, hogy a nyuszim volt, mert mászott a hátamon, de nem hitték el...
2011. júl. 29. 13:14
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
Minek kérdezel,ha nem tetszik a válasz?Mitől szakadna ki mástól a szűzhártya?Am. biztos azért nem hisznek neked,mert olyan nagyon szavahihető vagy....Szemtelennel szemtelen vagy,az biztos.
2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen mit is szeretnél? Ha hirtelen megváltoznának a szüleid és hinnének neked? Nem hiszem, hogy ez működne. Valószínűnek tartom, a mostani helyzet sem egyik pillanatról a másikra alakult ki, tehát megváltozni sem fog egy csapásra. Annyit tehetsz, hogy elfogadod a mostani helyzetet. Ha szeretnéd, hogy jobban higgyenek neked, akkor azt úgy tudod elérni, hogy mindig igazat mondasz, megbízható vagy. Akkor egy idő múlva (sok idő múlva!) erre fog változni a környezeted megítélése is. Tapasztalás útján. Más, hatékony módot erre nem tudok.
2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem hisznek neked, akkor mondd nekik, hogy a sràc karmolt meg, ha õk ezt akarjàk hallani. Tényleg sokszor van ùgy, hogy megkarmolja az embert valami és nem veszi észre.
2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Még is mitől szakadna ki mástól!?Amúgy meg ha 16 évesen nem vagy szűz akkor nem tudom mit ízélnak!
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!