Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya egy ilyen, aki a gyermeké...

Anya egy ilyen, aki a gyermekével így bánik?

Figyelt kérdés
3 éve anyám megcsalta apámat 17 év eggyütt élés után elköltözött itthonról,mindég ragaszkodott hozzám,h menjek vele de én nem akartam mert itthon akartam maradni a családdal es persze a házba ahol felőttem,mindég jártam hozzé volt mikro veszekedtünk sűrűn...egy példa kellet vigyek a suliba pénzt és ő azt modnta h nincs és rá 3 napra elment kirándulni én meg kölcsön kellet kérjek,mert azt beszélték meg apámmal h mindennek a fele-fele mármint a pénznél...Nah pár napja betöltöttema 18at falunk élünk és van egy hagyomány a 18 évesek bálja...délutan minden 18 éves háza előtt táncolunk 1-2 csárdást és este a bálba az első táncot a fiúk az anyukkal táncolják,az egész bálat apám fizette ki anyám nem adott bele semmit mert azt modnta h nincs pénze,apu is kölcsönt vett fel és így lett elrendezve és azt akarja anyu h menjek hozza is a házába tánolni és én mondtam nem és azt mondta h szemát vagyok meg minden úgy lehordott mindennek meg az egész családomat is:(...nkm fáj bűntodatom van miatta...olyan rosszul érzem magam...mit csináljak h menjek oda is táncolni mikor ő régebben így bánt velem és semmit nem fizetett? Bocs a helytelen írásé,meg a rossz fogalmazásé csak ideges vok:(
2011. júl. 29. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nehéz lehet anyáddal.

De bocsáss meg, ennyi helyesírási hibát és elütést már nehéz figyelmen kivül hagyni! Tessék igényesebbnek lenni magaddal szemben, és ha ez megy, akkor bátrabban lehet kritizálni másokat isT

2011. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg anyukáddal a problémáitokat, mi az ami bánt téged? Szerintem ez egy járható út.
2011. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia megértelek hogy rosszul érzed magad anyud miatt de lehet hogy tényleg nincs pénze, ne haragudj rá rá egy ilyen miatt ami meg apuddal történt hogy anyud megcsalta annak biztos megvolt az oka és annak is hogy szétmentek. Semmiféleképpen ne szakítsd meg anyukáddal a kapcsolatot mert anya csak egy van ezt jegyezd meg.
2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!