Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érted, csak kérdezz,...

Ha nem érted, csak kérdezz, de nagyon fontos. Mit lehet tenni még?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a legjobb barátnőtök anyja nem kedvelne titeket?

Szóval, hogy vagy te. Van a barátnő. És van az anya. Ti ketten 1 éve jóban vagytok, jól ismeritek egymást, de kb 1 óra az út köztetek, ami nem baj. Az anya téged eleinte nem kedvelt, de már megvan ez oldva úgy ahogy. Jóban voltál vele meg minden a pár napból az utolsó két napon.(Pár napot voltál vele) Aztán Pár hét elteltével, pontosabban 2-vel, az anya olyat mond, hogy nem való neked a barátnőd. De ti nagyon szeretitek egymást, meg igazi lelki társra találtatok. És neked eszedbe se jutna ezért lemondani valakiről, akinek nem tetszik, hogy ti ketten barátnők vagytok.

Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok? Az anyja szerintetek megbékél majd a másik lánnyal?

Aki meg nem érti ne szóljon be , hogy jaj de hülye vagy meg minden...volt már ilyen-.- Kérlek csak normálisan elég érthető aki nem érti az meg hülye. Tisztelet kivétel:D Ja és te kedves vagy és mindent próbálsz jól csinálni.

Köszi:)

18/L


2011. júl. 29. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Anno mikor én is nagyon barátnős korszakomban voltam, akkor a barátnőm anyja azt mondta neki, hogy miért van mindig velem, talán leszbikusok vagyunk? Sokszor ki is verte a nagyraplit. Erre a barátnőm begubózott és úgy döntött, hogy depressziós korszaka lesz és nem szól hozzám, csak unott képpel az asztalt bámulja.

Én nem oldottam meg sehogy, szépen leépítettem, mert engem is hátráltatott, ráadásul mindig kétségek között hagyott, holott tudtam, hogy nem tettem semmi rosszat.

Ha amúgy a barátnőd nem így viselkedik, akkor beszéljétek meg, hogy ez ne legyen többet téma, csak ha már nagyon komoly a dolog és találkozzatok a lakásukon kívül.

2011. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bort innék, sokat!
2011. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő normális meg én is. Tényleg semmi rosszat nem csinálunk, nem iszunk semmi ilyesmi . Kedvesek is vagyunk. Mikor ott voltam akkor is úgy tűnt minden rendben. Ezt meg nem is feltételezhetik rólunk mert nem is viselkedünk úgy. Jóban vagyunk ezzel mi a baj?:D Szerinted meggondolhatja magát és mehetek? Mert nagyon akarok meg ő is akarja. Vannak barátai ott, másokkal is van szóval nem csak velem, ezért már nem is szólhatna, nem tudom miért baj, de remélem nem lesz már ez baj sokáig:D
2011. júl. 29. 17:26
 4/19 anonim ***** válasza:

egyébként fölösleges volt egy másik emberre átfogalmazva írni a kérdést, mindenki tudja, hogy rólad van szó...

máris komolyabb válaszokat kapnál.

2011. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Aki meg nem érti ne szóljon be , hogy jaj de hülye vagy meg minden...volt már ilyen-.-"


Én láttam a tegnapi kérdésedet is, és valóban egy büdös szót se lehetett belőle érteni, szóval csínján azzal a hülyézéssel, légyszíves. Ha így próbálsz kedves lenni a barátnőd anyukájával is, akkor meg tudom érteni, hogy nem kedvel.


Ez az iromány már kicsit jobban értelmezhető, bár még mindig nem értem, mi a probléma pontosan. Eltiltott a lányától az anyuka?

Ha nem, akkor miért érdekel ennyire, hogy mi a véleménye rólad? Nem az ő barátnője vagy.

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

amúgy miért kell neked hozzá átmenni?

máshol nem tudtok találkozni vagy mi?

18 éves vagy, istenem...

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát épp ezért, hogy értsétek:D aki meg nem hülye nem arra értettem:) Nem tiltott el, de mi a baja velem? Tényleg mindenkivel kedves vagyok, de komolyan. Mit csináljak még hogy ne legyen ez? hogy ne mondjon olyanokat hogy nem vagyok való neki. Ezt miért mondja? Van egy másik csaj, ő fiatalabb az anyjánál, neki semmi baja velem, de jól ismeri a lányt, és engem is már, tudja hogy normális vagyok.
2011. júl. 29. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, miért félti az anyja tőled a barátnődet. Ha ezt nem mered/akarod, akkor próbáld a fonákjáról.

Legközelebb beszélgess az anyjával, mondd el az ő lánya milyen jó hatással van rád, kedves, jól nevelt, stb, igazán büszke lehet rá, és ő is milyen jó fej.

Így veszi a lapot, hogy nem akarod "elrontani" a lányát, hanem "megjavulsz" te is mellette.

Az ne érdekeljen, ha semmivel se jobb, angyalibb mint te, és nem vagy egy ördögfattya, ;D

A lényeg, hogy anyukának most valamiért fenntartásai vannak veled szemben, és nem tart elég jónak a lányához.

2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy hogy miért kell? Nem az a probléma hogy ott vagyok. Ha az anyja kedvelne ott lehetnék mindennap gondolom. Jó nem akarok zavarni, de nem rég engedte hogy ott legyek pár napot. Most meg megint ez van. NEM kedvel...ez a baj. Vagyis lehet már kicsit, csak még jobban kéne. Tudom hogy nem neki kell hogy kedveljen engem, de hát azért ne utáljon.
2011. júl. 29. 17:32
 10/19 anonim ***** válasza:

"Hát épp ezért, hogy értsétek:D"


szerinted akkor kevésbé értjük, ha egyes szám vagy többes szám egyes személyben fogalmazol?


anyám...

2011. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!