Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érted, csak kérdezz,...

Ha nem érted, csak kérdezz, de nagyon fontos. Mit lehet tenni még?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a legjobb barátnőtök anyja nem kedvelne titeket?

Szóval, hogy vagy te. Van a barátnő. És van az anya. Ti ketten 1 éve jóban vagytok, jól ismeritek egymást, de kb 1 óra az út köztetek, ami nem baj. Az anya téged eleinte nem kedvelt, de már megvan ez oldva úgy ahogy. Jóban voltál vele meg minden a pár napból az utolsó két napon.(Pár napot voltál vele) Aztán Pár hét elteltével, pontosabban 2-vel, az anya olyat mond, hogy nem való neked a barátnőd. De ti nagyon szeretitek egymást, meg igazi lelki társra találtatok. És neked eszedbe se jutna ezért lemondani valakiről, akinek nem tetszik, hogy ti ketten barátnők vagytok.

Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok? Az anyja szerintetek megbékél majd a másik lánnyal?

Aki meg nem érti ne szóljon be , hogy jaj de hülye vagy meg minden...volt már ilyen-.- Kérlek csak normálisan elég érthető aki nem érti az meg hülye. Tisztelet kivétel:D Ja és te kedves vagy és mindent próbálsz jól csinálni.

Köszi:)

18/L


2011. júl. 29. 17:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi de tudja hogy nem rontom meg.:D Éppen hogy jót akarok neki:D Már beszéltünk erről az anyjával, tudja hogy normális vagyok mégse értem mi van most. Megfogja engedni hogy oda menjek még suli elött?
2011. júl. 29. 17:34
 12/19 anonim ***** válasza:

vannak olyan emberek (szülők), akik nem kedvelik, ha egy "idegen" jön az életükbe, otthonukba...

ez van

2011. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Más nem értette ne irtam volna így, ha tudnának értelmezni mások. bocsi...
2011. júl. 29. 17:35
 14/19 anonim ***** válasza:

"Más nem értette ne irtam volna így, ha tudnának értelmezni mások."


Hát, mondjuk látod ezt elhiszem. Ami itt megy néha, az kabaré...

2011. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te biztos 18 vagy? Hogy érted, hogy nem rontod meg a lányát? Én nem vagyok gyengeelméjű, de össze vissza írogatsz.
2011. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam el a kommenteket. "Egy gondolat bánt engemet".... Vagy nem 18 éves vagy, írásod alapján 12 - 13 - 14 vagy pedig valami nagyon nem stimmel agyilag nálad.

18 éves lányként nem ezzel kellene foglalkoznod, hanem a FIÚKKAL! Ha pedig annyira szeretitek egymást, találkozni bárhol lehet. A 18 éves, az már felnőtt....bár lehet hogy csak testileg, szellemileg elmaradott is lehet.

2011. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Idióták-.- ide se irok már ki semmit sem...-.- Kösz a semmit.
2011. júl. 29. 17:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Hat lehet hogy miutan nem vagy neki szimpatikus, nem akarja hogy a lanya is olyan legyen mint te. Talan a lanya konyen befolyasolhato te meg egy eros szemelyiseg vagy es nem akarja hogy elnyomd. Vagy valami hasonlo.
2011. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer menj el hozzajuk aztan amikor csak kettesben vagytok az anyukaval. Kerdezd meg hogy mire ertette hogy nem vagy a lanyahoz valo barat. Persze csak udvariasan ha letamadod akkor mar sose oldjatok meg. Lehet h valami pletykat halott vagy valamit felreertett. Az is lehet hogy te vagy a hibas, csak ne zarkozz el a kritikatol mert lehet h segit.
2011. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!