Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Adtok esélyt a...

Anyósok! Adtok esélyt a gyermeketeknek, hogy békében élhessen a családjával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát az én nagymamám 1 csepp esélyt sem adott.
2011. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy valaki beírja ide, hogy pokollá teszi a gyereke életét, egyrészt nem vallaná be senki, másrészt én úgy látom, sok anyós fel sem fogja, hogy milyen károkat tud okozni, abban a tudatban él, hogy ő csak segíteni akar és nem érti, miért nem fogadják el.
2011. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó nagyon bölcsen szólt.

Amúgy az én anyósom biztos nem fog minket élni hagyni...

2011. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Csak az az anyós tud esélyt adni a gyerekének,akinek a menye is ad neki esélyt! Csak a mai fiatalasszonyok minden szavát az anyósnak sértésnek veszik,mindent jobban tudnak,mint a tapasztalt idősebbek. Eszükbe sem jut elgondolkozni azon,hátha van megszívlelendő tanács,abban amit az anyós mond.
2011. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
adok én neki esélyt,hogy a másik szobából átjöjjön megnézni az unokáját,de nem nagyon él a helyzettel.
2011. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

hát utolsó az én anyósom szerint


-hogyhogy nincs elég pénzetek ,minden hétvégén túlórázunk


-miért nem tudtok jönni minden hétvégén ,mintha nekünk nem lenne magánéletünk meg nekem sem lennének szüleim


-és ha ott vagyunk nálunk akkor miért nem dolgozunk a másik unokán??? hol ott mikor végre megyünk


-van kocsitok miért nem jöttök? tényleg meg sem hallja hogy 400ft a benzin és ő még idén nem volt nálunk,mert drága a busz de komolyan.

2011. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A megszívlelendő tanácsról: Ha kérik, akkor tanács, ha nem, beleszólás. Lehet, hogy keményen fogalmazok, de azért, mert valaki idősebb, meg tapasztaltabb, nem biztos, hogy a másik dolgába bele kell szóljon. És ez a sarkalatos probléma. Ha az ember nem fogadja meg, azt kapja, hogy mivel nála tapasztaltabb mondta, el KELL fogadnia.
2011. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
az előbbi 9:59 nek nem személy szerint csak mint anyósvédőnek.
2011. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

9:59-esnek.

Egyébként nem tudom, hogy esne, ha valaki odamenne hozzád és azt mondaná neked: Én vagyok az idősebb, mostantól kedzve azt csinálod, amit én mondok, mert ha nem, szégyellheted magad, hogy egy tapasztalt ember véleményét nem fogadod el és ilyen nagyon önérzetes vagy, veled aztán nem, lehet kijönni, stb.

2011. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

10.23. Nem hiszem,hogy minden anyós ilyent mondana a menyének! Az enyém legalábbis is soha nem követelte,hogy azt tegyem,amit ő mond. Elmondta a véleményét és rám bízta,hogy megfogadom-e? Az igazsághoz tartozik,hogy volt eset,amikor utólag rájöttem,hogy jobb lett volna megfogadni a tanácsát.

Érdekes különben,hogy miért csak az anyósokkal van baj,az anyukákkal miért nem? Amit ők mondnak,az mindig jó?

2011. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!