Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy szólni sem tudtok semmihez, csak bambulni meg nézni, annyira ki voltatok idegileg?

Figyelt kérdés
17/L vagyok.Nagyon sok problémám van,most nem szeretném elmondani,hogy mi,családi ügy.Most nagyon ki vagyok.Kb. két hete alig eszek,fogytam,hányingerem van,csak a problémáinkra tudok gondolni,meg kilátástalanság... : ( Na jó elmondom mégis...A szüleim elváltak már régen,anyával élek,van egy nővérem,de van családja,a barátja családjánál lakik.Édesanyám özvegyi nyugdíjas az előző férje meghalt,nincs munkája,mert gond van a lábával,nagyon lassu,b.unkó módon viselkedik velem...Kiskoromban volt neki egy barátja,aki vert engem,meg őt is,elitta a pénzét,stb...Édesapám se nagyon foglalkozik velem,anya csúnyán beszél,kiskoromban is olyan dolgokért bántott,amik miatt nem is kellett volna(pl.véletlenül kiborult az asztalon egy pohár víz),mindig azt hajtogatta hogy minden az én hibám,most megint van egy barátja,aki szintén elcigarettázza és elissza a pénzét,holnaptól itt lesz nálunk...Van egy barátom 5 hónapja,de ő is alig foglakozik velem mostanában........A nővéremék családja is nagyon szegény,pedig éjjel nappal dolgoznak.....Igazából nem tudok mit tenni,lényeg az hogy folyton egyedül érzem magam,már sírni sincsen kedvem,nincsenek barátaim,nem szól hozzám senki...Most teljesen magam alatt vagyok...Pedig jólesne egy ölelés,vgy valami,..áh...
2011. júl. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam teljesen végig, de én ha ideges vagyok, volt már hogy elmentem futni vagy mozogtam itthon.,az izzadás fáradtság megnyugtatott.
2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne.. De sajnos én sem tudom mi a megoldás.. Időnként, ha társaságba jársz, elmész egyszer kétszer bulizni az jót tesz.. Nekem segített.. Addig amíg ott voltam.. Amint ismét egyedül maradok és elkezdem gondolkodni vissza esek..
2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a helyzetedet őszintén, de megoldást nem nagyon tudok mondani. Ha 18 leszel elköltözhetsz, elmehetsz fősulira, egyetemre ha jó az eszed. Ha nem vagy túlságosan jó tanuló akkor is van lehetőséged költözni, munkába állhatsz, igaz nehéz lesz a saját lábadra állni, de szerintem még mindig jobb mint a mostani helyzeted. Kitartás!!
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm : )
2011. júl. 31. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy már nem sokáig kell tűrnöd, hogy nem becsülnek meg, még egy év és kitárul előtted a világ. Továbbtanulhatsz, ha nem szeretnél, dolgozhatsz is, akár külföldön is szerencsét próbálhatsz, a lényeg, hogy új életet kezdhetsz. Kitartást kívánok, és addig is vedd be a lesz*rom tablettát, ha bántanak, sértegetnek. keress valamit, amivel le tudod kötni magad, próbáld inkább racionálisan kezelni a jelenlegi helyzeted, és hidd el, hogy jobb idők jönnek.
2011. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!