Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálod vagy szereted az...

Utálod vagy szereted az anyósod? Indokold is meg!

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem még nincs, de az eddigi anyós jelölteket ki nem állhattam! Igazából azért, mert nem akartak befogadni, és igen igen kerültek. Én meg nyílván nem könyörögtem, hangot adtam az utálatomnak!
2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szeretem, szinte a plusz anyukám, mindig gondoskodik rólunk, ha náluk vagyunk. De mégis hagy minket élni.
2011. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Valahogy a kettő között. :) Olyan semleges számomra. Tudom, hogy mindig próbál a kedvembe járni, amikor nagy ritkán megyek hozzá, de azt is tudom, hogy látja bennem a "riválist". Na meg, a kedvencem hogy én elveszem a kisfiát...


Szóval nincs okom szeretni se meg utálni se. Talán ez így jó is, mert megtaláltuk az aranyközéputat.

2011. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
elég fiatal vagyok még ( 16 ) és eddig csak egy anyukát ismertem meg de őt nagyon megkedveltem,most nincs de ha lesz mindenképpen szeretnék vele jó kapcsolatot.
2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Szeretem. Nagyon rendes, mindenben lehet rá számítani, nagyon adok a szavára (gyerekorvos), a gyerekeket nyugodt szívvel rá merem bízni bármennyi időre.


Ugyanakkor meghagyja nekem a döntési jogot, volt már, hogy nem hallgattam rá, és utólag igazolódott be, hogy neki volt igaza, de ebből nem csinált ügyet. Én viszont úgy is állok hozzá, szóval beismerem, ha tévedtem és a tanácsokat sem akarom beleszólásként elkönyvelni.


A hozzáálláson is sok múlik, ha nagyon akarnám, én is találnék rajta fogást, de mi értelme lenne? Nekem is rosszul esne, ha a párom nem kedvelné az anyámat, vagy ellene próbálna uszítani.

2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

anyós úgy jó ha porhanyós...


miért visszük el a szavazásra az anyósunkat?hogy szokja az urnát...ebből kitalálod sztem :D


25/f 3,5 éve "anyósom"(1ütt élünk csak a bnőmmel) kb 3 éve nem is láttam :D tisztázni kell a dolgokat az elején :D


25/f

2011. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szeretem, mindenben próbál segíteni, azt mondta már a lánya vagyok, sokszor, ha hülyéskedik, kislányomnak szólít, persze vannak hibái, kinek nincsenek, ezek tolerálhatók!!!
2011. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem utálom, de nem is szeretem.

Teljesen máshogy látjuk a dolgokat, egyszerűen elbeszélünk egymás mellett. Mondom ezt úgy, hogy 5 éve vagyok együtt a fiával, akivel most várjuk a második gyerekünket.

Apróságok persze vannak, főleg mióta nálunk is unokázik, mert a fiam a 4. unoka, és ugye ő már tapasztalt nagyi. Más kérdés, hogy minden gyereknek más az igénye, és azért, mert a lánya ezt meg azt csinálta az ő gyerekével, én nem biztos, hogy úgy akarom csinálni a sajátommal, és ezt időnként anyós nem tudja megemészteni.

Amúgy persze benne is megvan az "elvetted a fiam" "annyira megváltoztál, mióta ezzel a nővel vagy" de most már házasok vagyunk, és a férjem egy nagy családi perpatvarban mellém állt, szóval kénytelen lesz megszokni.

2011. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én két anyóson is túl vagyok (sajnos mindkettő meghalt már). Mind a kettővel nagyon jól kijöttem, és ők is szerettek engem.

Lassan anyós jelölt leszek. Próbálok jól viszonyulni a fiam barátnőihöz. Az egyikről biztosan tudom, hogy szakitásuk után azt mondta a fiamnak, hogy a legjobb anyós lennék a földön. Remélem ez igy is lesz. Nem célom boldogtalanná tenni leendő menyemet.

2011. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szeretem... mert kedves, jóindulatú, segítőkész, jókat lehet vele beszélgetni stbstb... 26/nő
2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!