Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek ha plüsst veszek...

Barátnőmnek ha plüsst veszek névnapjára vagy születésnapra az gáz? 17/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már vettem, azt ölelgette esténként :)

Szerintem nyerő lehet

2011. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz, csak haszontalan ajándék. Vegyél inkább egy fülbevalót, karkötőt, akármit amit használhat.
2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztm vegyél valami ékszert, nyilván nem aranyra gondoltam, de mondjuk egy jópofa nyakláncot vagy karkötőt esetleg fülbevalót.

Plüss, hát nézd, azt sztm 10 éves kor fölött nem annyira pálya, ha csak nem egy életnagyságú Micimackóban gondolkodsz, mert az még menő tud lenni, de sajnos rohadt drága.

Egy tinédzser lány sztm ékszernek jobban örül, én személy szerint a könyvet preferálnám, de én nagyon szeretek olvasni.

2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Én mindig örültem neki, mert láttam, hogy szívből adja a barátnőm.

Szeretettel add, ez a lényeg!

2011. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és aranyos ötlet. Mindenképp olyan (esetleg) állatot válassz neki, amilyet kedvel. ;)
2011. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, de mit kezdene vele? Ha szereti őket, gyűjti akkor oké, de inkább vegyél neki valami olyat, amit használni is tud. Én is 17 vagyok és pár éve száműztem egykét kedvenc plüssön kívül mindet a padlásra.. mert feleslegesek, nem ölelgetem őket meg nem játszok velük :D Vegyél neki egy bizsut, egy körömlakkot, de mondjuk én egy doboz bonbonnak is jobban örülnék mint egy plüssnek.
2011. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!