Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a huszonéves fiatokról úgy gondolnátok, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Nyíltan rákérdeznétek, esetleg szóbahoznátok a dolgot?
2011. aug. 2. 20:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%

Nem. Ha már úgy neveltem, hogy ezt nem tudja/nem akarja megosztani velem, akkor inkább hagyom, nem piszkálom, nem hozom kellemetlen helyzetbe.


Majd ha akar, beavat a dologba.

2011. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
49%
miből gondolod hogy az?
2011. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
9%
Én rákérdeznék, nem hagynám annyiban. Aztán segítenék neki kiverni az ilyesmit a fejéből, amíg lehet. Fajtalankodás nem nyerő nálunk.
2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
Semmi közöd hozzá, ennyi. Az ő élete.
2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
12%
Harmadik vagyok, az lemaradt, hogy persze csak szépen, és segítő szándékkal, mint az anyja, akire minden bajban számíthat.
2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%
Régen rossz ha kérdezni kell ilyen dolgokról,mert nem lehet őszinte.
2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
99%
Nem tennék semmit, ha akarja majd elmondja, ez az ő dolga, ezen egyébként sem lehet változtatni. Elnyomni lehet maximum, de nekem fontosabb hogy boldog legyen úgy ahogy akar, minthogy egy életen át egy szerepet játsszon, mint a melegek közül sokan. Ezzel nem csak a saját életüket teszik tönkre hanem másokét is.
2011. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

Én biszex vagyok(lány) és nem mondhatom meg anyának,hogy az vagyok.Terrorban élni jobb?Nem jobb..:(

16/L

2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%
A sogorom meleg. 21 korul volt, mikor anyosom rakerdezett es o igent mondott. Szerintem jobb ez igy, mint egy nyilt titok. Azert eszre lehet venni mar huszonevesen, ha valaki meleg...nemcsak azert, mert nincs hetero parkapcsolata. Vannak erre mutato jelek. Szerintem fontos, hogy a szulo biztositsa a gyereket arrol, hogy barmit meg lehet vele beszelni. Az olyan csaladokban szoktak a legrosszabb dolgokat tenni a gyerekek, ahol a szulovel nem lehet a problemakat megbeszelni. Ilyenkor rossz tarsasagba kerulhetnek, alkohol, drogokhoz fordulhat vagy siman lelephetnek. Fontos, hogy beszelj vele! Nem kell rakerdezni konkretan, csak felhozni a temat, hogy latja, hogy elfogado vagy es akkor ugyis elmondja majd.
2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Mme. CoCo válasza:
98%

Hmm.talán hagynám,hogy élje az életét tovább,gondolod,ha megkérdezed ragyogó arccal közli,hogy Igen,Anya,ugye büszke vagy rám??

Nem,nem hiszem. Ha eddig nem mondta, akkor nem érdemes letámadni vele.


de gondolom,ha tényleg meleg,akkor is úgy szereted,mintha nem lenne az,ugye? ő a Te műved, a Te véred csörgedez benne, Te ölelted át,ha megütötte magát a játszón, Te álltál ki érte,ha szekálták az oviban, szóval, nem hiszem, hogy bántani kéne érte,vagy "kiverni a fejéből". Ő a fiad,és szeretitek egymást. Arra nem is gondolsz,hogy azért nem mondja el,hogy ne okozzon fájdalmat? Mert ilyenkor felmerül az unokák kérdése is. Vagy az, hogy esetleg Te rontottál el valamit a nőkhöz való viszonyában.


Nem kell óvatoskodva körültapogatózni a fiadat, ha felkészült rá,el fogja mondani.

2011. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!