Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfenyegetett a barátom, azt...

Megfenyegetett a barátom, azt hiszem nem fogom már ezt sokáig bírni?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, 4,5 éve.

Kicsit vitatkoztunk egy dolgon, aztán én elindultam haza, hogy inkább egyedül leszek, nem hiányzik a további vita.

Nálam maradt valamije, elindultam azzal.

Idegesen utánam jött és mondta hogy adjam vissza. De előtte már odaadta, és mondtam neki hogy most miért kéri vissza? Szükségem van rá holnap visszaadom. Még idegesebben annyit mondott hogy adjam vissza és kész.

Én meg elindultam "fittyet hányva" arra hogy mit mond, mert gondoltam csak ideges, és ő is elindul hazafele.

De utánam jött és azt mondta, hogyha nem adom most rögtön vissza a következő az lesz hogy : megverlek.

Nagyon megilyedtem, odaadtam neki és tűztem haza de már sírva!

Hogy lehet egy egyszerű nézeteltérésből ilyen vita? Vagy mi ez?

Olyan ideges volt egy semmiségért, vérben forgott a szeme, én meg akkor lettem igazán mérges mikor azt mondta hogy megver, hogy erre annyit mondtam csak hogy "dögölj meg"

Ezek után 2 órán át zokogtam és szakítottam vele. Ezek után nem is akarom látni.

Miért lehetett ilyen agresszív? És hogy mondhat ilyet hogy megver? Normális az ilyen?

Régebben volt egy ilyen szituáció, kb 2 éve.

De ez az eset annyira megilyesztett, hogy a maradék szeretetem is elmúlt felé, illetve nagyon remélem hogy ezek után örökre elmúlik. Csak az a baj, hogy mindig eszembe jutnak a szép dolgok..

Hogy fogom túltenni magam rajta?

24L


2011. aug. 2. 23:04
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ha nem adtam volna neki vissza, szerintem felpofozott volna és fel is lökött volna. Borzasztó, eszembe jut ez újra sírok!!!
2011. aug. 2. 23:08
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,ez nem érdemli meg,ez egy kö.csög!Felejtsd el,ez egy primitív barom!
2011. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

szabad tudni, miről van szó?

egyébként, ha valami eldurvul ennyire, az már nem csak egy "apró vita"...

mindenképpen beszéljétek meg, amint lehiggadtatok!

2011. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most rossz, de gondolj arra, hogy jobb megszabadulni az ilyentől! Ki tudja, talán legközelebb már nem csak fenyegetne. Ne bocsáss meg neki, akármit mond! Találsz jobb pasit!
2011. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
itt nincs mit megbeszélni vele, ha azt mondta neki, hogy megveri, akk mit lehet tőle várni? úgyse fogja sohasem megbecsülni, szegény lányt.
2011. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Barátnőim is mind azt tanácsolják, hogy hagyjam ott. És hogy ő lesz az aki megbánja hogy igy bánt velem. Barátnőim szerint nem becsül meg eléggé, agresszív módon akar megtartani, úgymond engedelmeskednem kell neki így akar megtartani, mert nem találna más olyan lányt mint én. Lehet hamarabb meg kellett volna ezt tennem.
2011. aug. 2. 23:16
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

túltenni úgy tudod magad, hogy nem beszélsz vele többet, mert tényleg nem érdemel meg téged, idővel majd túlteszed magad rajta

egyébként azt javaslom hogy hagyd ott, mert nem érdemled meg h valami bajod legyen

annak hogy ilyen agresszív több oka lehet (neurodegeneratív betegség, drogok)

2011. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Elég titokzatos az, hogy "Nálam maradt valamije".

Nem lehet elmondani, hogy mi az?


Pl ha egy telefon, laptop vagy fényképező gép akkor lehet, hogy valami kompromittáló dolog volt amit nem akart, hogy észre vegyél és ezért lett ideges.

Persze ez nem indok és nem megbocsátható, de így érthetőbbé válik a helyzet.

2011. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Barátom nem nem függő, szóval nem alkoholizál meg ilyesmi.

Nála gyorsan elpattan a húr, és ő maga sem emlékszik néha mit csinál/t. Volt erre példa, de csak férfi ismerőseivel, de az is ritkán, de nem bántott senkit! csak akkor is annyira elpattant az agya (én magam is láttam és megilyedtem) hogy képes volt még egy 65 éves embert is megfenyegetni.

2011. aug. 2. 23:20
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt nem értem, hogy mért vagy még vele.

Amúgy a nők többsége minden goromba viselkedés ellenére képes a párja mellett maradni, mert jaj de nagyon szereti, és hogy milyen jó vele lenii.

2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!