Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzed megtaláltad az...

Úgy érzed megtaláltad az igazit? Vagy belefáradtál csak egyszerűen a keresgélésbe és olyan párt választottál, akivel tudod, hogy boldog leszel, de azt is, hogy nem erre az érzésre vártál egész életedben!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én erre vágytam.Csak soká tartott megtalálni őt.35 évesen találkoztunk.
2009. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam az igazit már 5 éve és mióta együtt vagyunk tudom,hogy erre vártam egész életemben:) Most szeretnénk kisbabát:) Én azt mondom neked,hogy csak olyat válassz,akinél tudod,hogy rá vártál egész életedben,mert ha nem,akkor elöbb utóbb ugyis jönni fog az igazi és akkor ott leszel egy emberrel akit szeretsz,de tudod,hogy a másik lenne az igazi. És vagy lemondasz arról,hogy igazán boldog légy vagy összetöröd annak a szívvét akivel addig éltél és odébb álsz. Láttam már olyan házasságokat,ahol nagyon szerette az egyik a másikat(de nem volt meg a bizsergés) aztán jött valaki,aki annyira vonzotta mint még soha senki és felrugta miatta a házzasságát. Szerintem nem szabad valakinek játszani az érzéseivel,a sajátaiddal meg pláne nem. Légy türelmes és várd ki az igazit.
2009. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit akartam, egy szabadidőpartnert, néha meghív kávézni és elmehetek vele koncertre. Erre kiderült, hogy belém botlott pont az Igazi!!
2009. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Indiában ugye gyerekkorban házasofdnak sokszor.

Azt mondják ők hidegen teszik a levest a tűzhelyre, alágyújtanak, s megvárják, míg felforr. De mi Európában a forró levest tesszük, s megvárjuk, míg kihűl.Ha esetleg kialudt a tűz.

2009. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy "igazi"? Mert egy idő után elmúlik a rózsaszín köd, a mámoros ünnepnapok, kitisztul az ember belső látása. Észrevesszük a másik hibáit, kevésbé felemelő tulajdonságait. Na, ez az időszak az izgalmas! Elfogadom-e, tolerálom-e a másikat "mindenestül" (belátom-e, hogy én se vagyok tökéletes), vagy nem bírok együttélni vele és vágyom az újabb csodát, aminél aztán szintén bekövetkezik a tisztánlátás korszaka.
2009. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Ez nagyon így van szerintem is!
2009. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
megtaláltam az IGAZIT..már 5 évvel ezelőtt.. ;)
2009. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem meg találtam az igazit, lassan 7 éve...

de úgy gondolom, hogy ő a második eset inkább, ő elvált és akkor eléggé rosszakat élt meg, és szeret nagyon, de szerintem ő soha nem volt olyan szerelmes belém, mint én ő belé lettem, bár anno ő kezdte én meg nem akartam...


Viszont abban is van valamit, amit az egyik válaszoló írt, és ennyi év után nagyon is igaz: látom már a rosszat is benne... voltak nehéz pillanatok, hogy na most együtt vagy nem, de szeretjük egymást és egymást választottuk... és igen most egy új kapcsolat lehet érdekesebb lenne, de egyszer az is elhalványul és lehet most vannak rossz dolgok is a jók mellett, de én úgy érzem, nekem mással nem lehet jobb

2009. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is az igazival vagyok, szintén lassan 5 éve. (5 éve volt valami Nagy Ő hullám? :))
2009. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem megtaláltam az igazit. Már 6 éve tart és a hibái ellenére is ugyanúgy tudom szeretni :)

21(L)

2009. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!