Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jövője lehet egy olyan...

Milyen jövője lehet egy olyan kapcsolatnak, ahol a felek 8 éve vannak együtt, a gyerek meg 7 éves?

Figyelt kérdés

Egy ilyen hamar született gyerek nem rombolja szét a kapcsolatot? Nem is volt idejük a feleknek ismerkedni,élni szinte,hanem 3 hónap múlva már teherbe is esett a nő.

Vélemény?


2011. aug. 4. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem 8 év alatt összecsiszolódhattak, még gyerek mellett is.
2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Az idő önmagáért beszél..8 éve együtt,7 éves gyermek van..kell ennél több bizonyíték?? Hiszen 8 évük már volt,hogy megismerjék egymást..

Ha meg szét mennek akkor teljesen mindegy hogy 8 éve vannak együtt vagy 3 hónapja..

2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ava87 ***** válasza:
81%
Hát hiszen már 8 éve együtt vannak. Akkor mi a kérdés? Vagy már megromlott közöttük a viszony? Ennyi idő után nem hiszem, hogy ezen múlik, ennek hamarabb elő kellett volna jönnie.
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig együtt maradtak igen, ha baj lett volna, hogy még annyira nem ismerik egymást, már a baba születése után szétmentek volna. Most 8 év után már biztos kiismerték egymást.
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Futólag ismerem a párt.Viszont egy közös ismerősünk elárulta,hogy a férfi már többször megcsalta a nőt.

Ezért kérdeztem.Ha olyan boldogok,akkor miért csalja,ha meg olyan rossz a kapcsolat,hogy mellékutakra van szükség,miért nem válnak el? A férfi ezek ellenére ragaszkodik a nőhöz. Én ezt nem értem.

2011. aug. 4. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a felek úgy gondolják, hogy nem volt idejük ismerkedni meg élni, akkor igen, tönkremegy a kapcsolat. De nem a gyerek rombolja szét, hanem ők voltak hülyék, hogy nem védekeztek. Nem a gyerek a hiábás!

Ha a felek nem foglalkoznak azzal, hogy éltek vagy sem, akkor nincs probléma. Nem az időtől függ egy kapcsolat, hanem attól, mennyire illenek össze és mennyire fogadják el egymást.

2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14,26 újra

A megcsalás az egy másik kérdés. Szerintem sokkal inkább veszélyezteti a kapcsolatot, mint a gyerek. És nem is a gyerek az oka ennek sem, még akkor sem, ha netán rá fogja.

A hűség döntés kérdése. Ő úgy dönt, hogy kell neki a szex mással.

Én biztos nem viselném el a párja helyében.

2011. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

énis sajnálom szegény nőt.:(

de attól még szereti a férfi? Csak néha kell neki más is?

2011. aug. 4. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem a gyerek teszi tönkre, hanem az hogy a férfi gerinctelen. Nem szereti se a nőt, se a másikat, akivel megcsalja, sem a gyereket, kizárólag saját magát szereti, senki mást. Vannak ilyen ostoba emberek, akiknek az jelenti az "életet", hogy minél több nővel/férfival lefekszenek, és mindegy, hogy kin kell keresztül gázolniuk emiatt. Az ilyen emberek szóra sem érdemesek. A gyereket azért sajnálom. (Mellesleg régen is korán születtek a gyerekek, nem volt az, hogy valaki éveket, évtizedeket töltött bulizással, akkor meg az számított teljesen természetesnek.)
2011. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a gyereknek ehhez semmi köze.

apuéknak most lessz a 30éves évfordulojuk én 28éves vagyok.

2011. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!