Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül is elmennél nyaralni?

Egyedül is elmennél nyaralni?

Figyelt kérdés
N/36
2011. aug. 7. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Simán! Mint a szél :) Szerintem jó móka. Nagy autóm van, oda megyek ahova akarok, senki nem sír, hogy éhes, stb. Franciaország szép így is :) Az ellen kell csak küzdeni, ha szép helyen vagy, miért nincs velem a nagy Ő? Baromság, örülj annak, hogy magadnak örömet okoztál ezzel. 32F
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

11:47-es miért nem?

akinek nincs párja az mind otthon ül??

2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, és minden vágyam hogy egyszer elmenjek egy hétre egyedül és hátizsákkal. Imádom a gyerekeimet, de úgy érzem hogy ez most kell nekem ahhoz, hogy feltöltődve jöjjek haza hozzájuk.

39N

2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyedül nem, mert úgy annyira nem buli, de egy hasonló korú barátnővel simán! :)

32/N

2011. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért nem mennék el mert unalmas lenne. :) Pár óráig biztos élvezném a magányt de utána már nem lenne benne semmi buli, főleg napokon keresztül. Egyedül kelni, egyedül menni mindenhova, senkihez nem tudsz szólni egy szót se. Nekem valahogy ez nem jön be. Lehet azért, mert még nincs gyermekem és nem tudom átérezni mennyit ér egy kis nyugalom. :)))
2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

pár napra egyedül is el lehet menni simán.

programk, stb

2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egyedül kelni, egyedül menni mindenhova, senkihez nem tudsz szólni egy szót se. Nekem valahogy ez nem jön be. Lehet azért, mert még nincs gyermekem és nem tudom átérezni mennyit ér egy kis nyugalom. :)))"


:-))Én is csak azóta vágyom rá, amióta gyerekeim vannak. Minden órám minden perce róluk szól: mikor kelünk, mikor eszünk, hová megyünk, mit és meddig nézhetünk meg.... Csak egy hétre vágyom, amikor senkihez sem alkalmazkodom. Tudom hogy hiányoznának, ha elmegyek valahová akkor már azt nézem hol van játékbolt, vajon minek örülnének, ha eszem valahol akkor az jut az eszembe, hogy ez vagy az a gyerekeknek hogy tetszene... de néha-néha jó kilépni a mókuskerékből.

2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
volt már rá példa
2011. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!