Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassági évfordulóra ötletek?...

Házassági évfordulóra ötletek? Nem kézzelfogható ajándék, inkább valami közös program.

Figyelt kérdés
4. évforduló, 38 éves pasinak, minimális pénzből (most vagyunk túl egy lakásfelújításon + én gyedet kapok, amivel nem fogom megváltani a világot). De szeretnék valami meglepit neki, nem is annyira ajándékot, mint inkább valamilyen "élményt". Mozi konvencionális, étterem szintén, romantikus sétára ellőttük már az összes helyszín pesten, kifogytam az ötletekből....
2011. aug. 9. 14:33
 1/5 anonim válasza:
Főzz neki valami nagyon finom vacsorát, amit gyertyafénynél, kettesben elfogyasztotok. Ha van gyereketek, addig vigyétek el nagyszülőhöz vagy valami, hogy kettesben tudjatok lenni. :) Kapcsold be a kedvenc zenéjét vacsorázás közben, beszélgessetek, ezután meg irány az ágy! :P :) Szerintem ez jó ötlet lenne, és ha szereti a hasát, és persze téged, akkor biztosan örülni fog neki! :)
2011. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fizesd be egy jó kis masszázsra:)
2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tegnap volt, de ma ünnepelünk. Sétáltunk egyet ebben a szép időben, átbeszéltük, mi történt az elmúlt évet, és most nekiállok főzni egy szuper vacsit, ami mindkettőnknek jó, mert könnyen készül (nem szokásom a félkész kaja, de most megengedem magamnak, elvégre is közös ünnep), és olyat készítek, amit mindketten szeretünk :) - ja, és neki volt egy meglepi házi tortácska, én készítettem... Több meglepi nem lesz.
2011. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, Széchenyi fürdő lett belőle:)
2011. aug. 12. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, az is jó :D Örülök, hogy sikerült egy jó programot találni.
2011. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!