Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem szeretné ha otthon...

Férjem szeretné ha otthon maradnék és nem dolgoznék inkább a háztartást vezetném. De én nem akarok otthon maradni. Ebből mindig veszekedés van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincsen.. de az biztos hogy nem akarok anyagilag tőle függni.. De hogy értessem meg vele? Köszönöm a válaszokat!28N
2011. aug. 9. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen NE menj ebbe bele! Pláne, ha nem vagy ilyen beállítottságú. A férjednek meg kell értenie, hogy Téged nem elégít ki az otthonlét és a házimunka, hanem Te is szeretnél a munkában is érvényesülni, és a házimunkából így neki is ki kell vennie a részét.


Ha a férjednek tényleg annyi pénze van, hogy eltartana Téged, akkor válasszátok azt a megoldást, hogy Te elmégy dolgozni, és egy bejárónőnek fizettek.

2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha dolgozni akarsz dolgozz, ez a te döntésed! miért akarja hogy otthon maradj? így nincs elég rend?
2011. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogyha otthon maradsz, lesz egy rosszkedvű, depressziós felesége, hogy neked szükséged van, hogy emberek között legyél. Sokat leszel majd otthon a babáddal később.
2011. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ja, biztos azért, mert nem tetszik a pasinak, hogy nem várja otthon 3 fogásos vacsora, tiptop lakás, mert a felesége dolgozni mer, amiben elfárad, neki meg persze derogál a porszívót otthon megfogni.

A pasinak fel kéne fogni, hogy nem mindenki csak a pénzért dolgozik, sok ember örömét is leli a munkájában, így ő hiába gazdag, a kérdező nem fog neki otthon maradni háziszolgának.

Ezért vetettem fel a bejárónő ötletét, ha már annyi pénze van a kedves férjnek. (KOmolyan, én hamarabb válnék el, mint hogy az otthonmaradó feleség szerepébe belemenjek!!!)

30/N

2011. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, ne légy háztartásbeli, úgysem kényszeríthet.
2011. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
A férjed passzív agresszív ha bele mész lesz egy módszere arra hogy napi 24 órában uralkodjon fölötted.
2011. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is "őrjöng" mikor azt mondom, hogy dolgozni akarok. Én 3 hónapja vagyok itthon, nincs semmi meló, csak esetleg pár hónap múlva, de már megbolondulok. De ezt nem érti meg.

De ha sikerül a munka, akkor megyek dolgozni, ha tetszik neki, ha nem. Majd rájön, hogy jól jön az a kicsi is, amit majd keresni fogok.

2011. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ido amikor szerettem volna HTB lenni, foleg h sogornom is az, es nalunk is megszuletett a baba, igy anyai osztonok jottek eloterbe. Aztan szepen lassan rajottem ahogy a pici nagyobb lett h ezt a szerepet nem nekem talaltak ki. bar mar nem hajt a heti 5 napos munka, en inkabb ennek egy kombinaciojat szeretnem elerni, h kb heti 3 nap melo a tobbi otthon. Csak nekem jo allasom van, igy eleg nehez feladni egy bizonytalanert.

Masreszt mikor ferjem neha megkerdezi h vettem vmit es ugy h nem vitattam meg vele, akkor tudom azt mondani van keresetem sot tobb mint az ove.

Sogornom nem egyszer megkapja tesomtol, h neki az a dolga h fozzon mosson, takaritson, ezert van eltartva. ez olyan rabszolga szerep es megalazo. De neki meg jo mert o utal dolgozni... Igaz nem tudnak annyi mindent anyagilag megengedni.

Ha te nem vagy az a szolgalos tipus akkor ne hagyd magad rabeszelni h legyel HTB.

2011. aug. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele ha nem akarod! Elbaltázod vele az egész életedet. Ahhoz , hogy valaki otthon vezesse a háztartást elkötelezettség kell! Hidd el tapasztalat! 3 gyermekkel vagyok itthon, másik háromért akik a férjem gyermekei harcolunk a bírósággal. Kicsi fiunk 6 hónapos. Elég sokszor 6 gyermekről kell gondoskodni . Aki azt mondja, hogy ez egy nyugis itthonlét ..hát...kiröhögöm és megnézném hogyan csinálja.
2012. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele ha nem akarod!
2012. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!