Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok azért a párotokka...

Szakítanátok azért a párotokkal mert tetovált és a családotok ezt nem tolerálja?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon utálják a tetoválásokat, ahogy a testvéreim is, meg mindenki más is. Személy szerint nekem sem tetszenek, sosem kéne, de a párom akivel másfél éve együtt vagyunk, egy álmát valósítja meg azzal, hogy a hátára tetoválást csináltat. Valószínűleg ez nem is az utolsó lesz, tervei vannak a jövőre nézve, hogy mit hova szeretne még varratni. Nem örülök ennek én sem, de attól még szeretem, és ez egy tetoválástól nem változik meg. A családom szereti a páromat, viszont mikor meghallották, hogy tetoválása lesz, elkönyvelték egy utolsó senkiházinak, rossz embernek, és nem kívánnak vele jó kapcsolatot tovább fenntartani. Mit tennétek ebben a helyzetben? 24/N
2011. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
67%
Hát elég nagy marhák vagytok mindannyian ..
2011. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%
A családod nem normális.Ez nem a középkor...
2011. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy én és a párom miért lennénk "marhák". Amúgy nem tervezem a szakítást, csak a családomat nem tudom hogy kezelni. Ők azt várják el tőlem, így mindennapos a feszültség, de a szakításra nem tudnak rávenni. Csak őket sem akarnám elveszíteni...
2011. aug. 9. 18:45
 4/42 anonim ***** válasza:
70%
pff. milyen emberek vannak. hihetelen. már miért kéne ezért szakítani vele? családodhoz gratulálok.
2011. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
49%
Küld át hozzám.Imádom a tetovált pasikat.
2011. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%
NEM szakítanék! Neked kell vele élned,neked kell elfogadni,nem a családodnak. Hogy ők mit gondolnak az nem számít,csak a te véleményed. Ha szeretnek téged,ők is elfogadják. Az más kérdés,ha téged is taszít! Az embert nem szabad a külseje alapján megítélni,főleg ha előtte szerették. Ez nagyon primitív,kétszínű dolog!
2011. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, nem a párodra értettem, hanem Rád és a Családodra. Ha ennyiért szakítanál Vele, akkor nem is szereted igazán.
2011. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem szakítanék vele. A "mit tennétek" kérdést arra értettem, hogy a családdal mit kezdenétek ebben a helyzetben. A kérdés pedig azért a szakításra összpontosít mert kíváncsi voltam a véleményekre, hogy más mit tenne. Én szeretem őt és nem szakítok vele egy tetoválás miatt, hiába nem tetszenek. Főleg az ilyen nagyok... De ő még attól tetszik, és szeretem.
2011. aug. 9. 18:50
 9/42 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel, hogy a család mit gondol??? Komolyan ezért szakítanál vele? Akkor szakíts, majd talál olyat aki valóban szereti!
2011. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
61%
A következő pasid meg majd rövidgatyát hord és a családodnak ez nem fog tetszeni.Fogom a fejem...
2011. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!