Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytelenül cselekedtem?...

Helytelenül cselekedtem? Mégis, hogyan kellett volna viselkednem?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátaim születésnapi ünnepséget szerveztek nekem, úgy hogy én nem tudtam róla. Este gyanútlanul lesétáltam a helyre, ahova szervezték a bulit, aztán amikor betoppanok jött a meglepetés: ott állt minden barátom, ajándékokkal, mindennel. Mondanom sem kell, elmondhatatlanul jól esett az egész, legalábbis az első pár percben.


Aztán láttam, h ott van egy srác, akivel régebben nagyon jóban voltunk, de már jó ideje összebalhéztunk, és azóta nem is beszéltünk. Viszont én k*rvára nem is akartam találkozni vele többet, mert anno nagyon megsértett. Amint megláttam egyből felment a pumpa bennem. Odajött hozzám, mire én hozzávágtam az italomat, majd fogtam magam és elrohantam a helyről. Utólag derült ki, h a srác békülni szeretett volna, legalábbis ezt állította...


S*ggfej voltam?


2011. aug. 10. 18:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Ja. Kicsit.

Mge kellett volna várnod hogy mit akar.

2011. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ne izgulj, többet nem szerveznek neked semmit.
2011. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Azt hiszem,ha már egyszer felmerült benned ez a kérdés(S.ggfej voltam?),akkor tudod a választ is.....


M.

2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon, de nem kell aggódnod, azt hiszem a barátaidnak egy életre elment a kedve attól, hogy meglepetést szervezzenek Neked.
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az voltál, viszont ilyen eset garantáltan nem fog többé előfordulni.
2011. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Haaat, nem kicsit. Legalabb megvartad vna mit akar mondani, igy gondolom a tobbieket is jol megsertetted.
2011. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan már, dehogy voltál s*ggfej!

De egy hisztis pics@, az voltál :)

2011. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
szerintem a barátaid szúrták el, tudtak róla, hogy nagyon megsértett?
2011. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudtak róla, de úgy vélték, h ez egy jó alkalom lesz majd a békülésre.
2011. aug. 10. 18:49
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
hát nem tom, ha tudták, hogy nem vagy éppen jóban vele, akkor nem egy szülinapi bulin kéne békíteni :S
2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!