Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghülyültem? Mi lett velem?

Meghülyültem? Mi lett velem?

Figyelt kérdés

Mindig gyerekes voltam de nem ennyire. Azt vettem észre hogy már pár hete néha úgy viselkedek mint a 4 éves gyerekem és nem zavar. A párom még nem szólt érte...nem tudom hogy mi a véleménye róla de nem vagyok anyámasszony katonája. Csak nem szeretem a komoly dolgokat. Mitől van ez vagy mit csináljak?

28/F


2011. aug. 10. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem írod, hogy milyen jellegű viselkedést vettél fel.

Ha ez azt jelenti, hogy gyerekesen viselkedsz: amennyiben esetleg 4 év óta nem csinálsz mást, "csak" otthon vagy a gyermekeddel, csak vele tudsz társalogni (gondolom a kismillió házimunka mellett), akkor ne csodálkozz, ha kezdel esetleg "begolyózni".


Persze, ha más jellegű viselkedési problémákat vettél észre magadon, annak is valószínűleg oka van, de nem biztos, hogy ugyanerre az okra vezethető vissza. Jó lenne többet tudni arról, hogy milyen változásokat vettél észre magadon.

2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korú gyerekeknél különösen jó, ha lemegyünk a gyerekek szintjére apaként. Én is ezt tenném szerintem! Biztos tudsz megfontolt döntéseket hozni is, hiszen gyereked van. Otthon meg legyen mindenki gyerek! Még 90 évesen is jó, ha az ember gyerek, nem hogy 28 évesen!
2011. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát sokszor én hívom játszani mert játszani akarok :D vagy elkezdek vele versenyezni. Néha úgy beszélek hozzá ahogy ő hozzám vagy ha nincs kedvem normálisan beszélni akkor a feleségemhez is úgy beszélek. Néha bújok a feleségemhez de az tetszik neki. Meg még sok olyan dolgot amit ő csinál. Amúgy sokszor nem voltam itthon amikor kellett volna akkor se (dolgoztam sokat)
2011. aug. 10. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Alapjaiban nem baj, sőt, még valahol tetszik is (nekem)

De ha most nem dolgozol, mert esetleg nincs munkád, akkor egyrészt keresni is kellene, másrészt lehet, hogy egy kicsit többet kellene "felnőttek" között lenned, mert ha nagyon rászoksz, esetleg az új munkahelyen is így viselkedsz, nem biztos, hogy tolerálják. Sajnos ilyen a világ.

De ha van munkád jelenleg is, és az mellett vagy ilyen vidám, hát azt mondom, hogy szerencsés vagy!!!!

2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, én örülök, hogy nem egy beszürkült ember lett. Imádom nézni mikor az egyéves lurkónkkal bohóckodik.Ha a munkád elvégzed nincs semmi baj.
2011. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy! A feleséged pedig nagyon szerencsés, hogy ilyen ember fogott ki mint te :)

Nekem is egy ilyen pasi kell majd. Nagyon aranyos

2011. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D ez inkább vicces, mint gond!
2011. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát oké
2011. aug. 11. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleséged nem igy látja. Hallom, ahogy meséli a barátnőinek: Ez a Rudi annyira édes! Állandóan játszik Tomikával, úgy csinál, mintha élvezné is. Olyan boldog vagyok, hogy nem érzi tehernek, ha a gyerekkel kell lennie! Mindig ilyen apát akartam a gyerekeimnek. :))
2011. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talan csak probalod visszahozni a gyermekkori eveket. Most jottel ra hogy mit hagytal ki gyerekkent.
2011. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!