Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig titkolnátok egy régebbi...

Meddig titkolnátok egy régebbi abortuszotokat a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, gondolom nem ezzel az újsággal kezditek az ismerkedést...


Meg kell egyáltalán tudnia valaha is?


2011. aug. 11. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 20 után mondtam el. Előtte nem mertem. Nem tudom miért.
2011. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

20 év együttjárás után?

és hogy fogadta?


aki volt ilyen helyzetben kérem a párja reakcióját is írja le! köszönöm!

2011. aug. 11. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez olyan dolog, ha épp szóba jön, mondd meg, de pl elég furán jönne ki, h nézitek a Lessie-t és te benyögöd, h figyi édes, ám volt egy abortuszom. Szóval szerintem csak akkor ha épp szóba kerül- és szerintem szóba fog, mert a mai világban mindig szóba jön valahol. Titkolni nem érdemes szerintem.
2011. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Én akkor mondtam, mikor 5 év együttjárás után terhes lettem. Akkor jött fel ez a téma (nem akartuk elvetetni!), és elmondtam, hogy én voltam már terhes, csak elvetettem. Megértette, nem csináltunk ebből ügyet, mintha csak elmeséltem volna egy műtétemnek a történetét.
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, bár nem tudom, mikor. Értem a kérdésed, nem hiszem, hogy sokan ezzel kezdenék az ismerkedést. Ha megérett a kapcsolat, és úgy érzem, biztosak az alapjai, a jövőben is látom, hogy boldogságban együtt vagyunk, szóval komoly dologról van szó, akkor szóbahoznám. Mert az életem egy fontos negatív eseménye, és a későbbiekben is lehet következménye, mondjuk, ha babát szeretnénk vállalni, vagy összejön, bármi, az orvosnál biztos kiderül ez a dolog a múltból. Szóval mindenképp elmondanám, ha biztos vagyok kettőnkben.
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fél év után mondtam el a férjemnek, de mi együtt nőttünk fel, mindig is ismertük egymást, csak előtte jártam egy sráccal. Kissé emésztenie kellett a dolgot, de megértette.

Nekünk nincsenek titkaink egymás előtt. Semmi. 7 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nem egészséges, ha az ember ilyet magában tart. Ha szereted, tiszteld meg azzal, hogy elmondod neki. Nyilván nem örül a dolognak, de meg kell hogy értse, hiszen nem bűnt követtél el, nem megcsaltad őt. Remélem, méltányolja majd az őszinteségedet. Ha szóba kerül például a gyermekvállalás témája, ragadd meg az alkalmat és mondd el neki. Minél hamarabb kiadod magadból, annál jobb mindkettőtöknek.
2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ(abortuszom ugyan nem volt)...mi 35 évesek voltunk,amikor összejöttünk-igaz,egy a baráti társaságunk,19 éves korunk óta ismerjük egymást,és a bátyám legjobb barátja,már 1000 éve-DE!mivel Ő is élte az életét,meg én is(nekem van egy gyerekem,aki az előző házasságomból született,Ő is volt nős,de gyerek nem született)nem biztos,hogy elmondanám. Vannak titkok,amit az ember megtart magának.Van már közös gyerek is,ennek ellenére EZT NEM mondanám el!
2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
:( Én nem merem elmondani 5 éve! Már egy csomószor szóba került, sokat beszélünk a gyerekvállalásról, de valamiért nem tudom elmondani neki. Pedig már 2-szer rá is kérdezett, mert neki is van egy ilyen dolog a múltjából! Ő mesélt róla, mikor az exe abortuszon volt! De én vmiért nagyon nem merek! Talán szégyenlem!
2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen már énis gondolkodtam, csak elsőnek találjam meg a megfelelő férfit...
2011. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!