Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együttélnek valakivel,...

Akik együttélnek valakivel, de nem akarnak házasodni, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert bármikor tiplizhetek szabadon! 27 L
2011. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azert mert a hazassag unalmas. De nem vagyok parkapcsolatban.
2011. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Masodik valaszolo vagyok.

Elso mit jelent az hogy "tiplizes"? Jarkalni, pasizni?


26L

2011. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Nem csalom meg az aktuális partnerem. A tiplizés azt jelenti, hogy ha megunom, továbblépek, és nincs válás, meg vagyon osztozkodás, meg hasonló bohóckodások! Csak lazán kilépünk egymás életéből és kész! Én még sosem éreztem úgy, hogy megtaláltam volna életem párját, úgyhogy nem is mernék házasságot kötni!
2011. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Üdv! :)

Mert nekem nem kell papír ahhoz hogy szeressek valakit.Nem akarom hogy a párom csak megszokásból,meg a házasság miatt legyen velem,hanem szerelemből.De ez nem jelenti azt hogy elítélem a házasságot,nekem egyszerűen csak elég egy sima együttélés is,semmi cécó,csak mi ketten. :)



Tiplizés=Lelépés :)

2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Ne ajánljak valami filmet, ha már ennyire unatkozol?
2011. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Első

Ha nem az életed párja minek vagy vele?

2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Áhh, 18.02. Köszike! Mármint a magyarázatot helyettem! ;)
2011. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon tévedésben vagytok ha azt hiszitek hogy ha nincs házasság akkor ha vége a több éves kapcsolatnak csak úgy könnyedén lelép az ember..Miért is? Hiszen több év együttélésnél ugyanúgy vannak közös tárgyak amit együtt vettetek vagy van közös hitel mert éppen autóra fizettek.Ha van házasság ha nincs a szakításnál ugyanolyan nehéz a több év munkájának a felét visszakövetelni.A házasságnál legalább a törvény melletted áll.


Én voltam házas(könnyen,csendesen el tudtam válni).Jelenleg 11 éve élek boldog kapcsolatban.hogy miért nem házasodunk össze?? Mert nem tartjuk fontosnak,mert sosincs idő rá..

De ettől függetlenül amikor megvettük a közös lakásunkat írtunk egy szerződést amiben rögzítve van,hogy fele-fele arányban osztozunk szakítás esetén.

2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, kosz, nem unatkozom.
2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!