Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felségem nővére teljesen...

A felségem nővére teljesen rám van kattanva! Folyamatosan hívogat, sms-eket ír, nem győzöm eltüntetni a dolgokat. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Három éve élek házasságban a feleségemmel.Van köztünk több mint 10 év korkülönbség,ami a nővérét zavarta a családjukból a legjobban. A szülei hamar elfogadtak,amikor az esküvő jött szóba támogattak benne. A nővére folyamatosan zaklatott tulajdonképpen, csak most, kb egy éve csinálja rendszeresen. Ez alatt azt értem, hogy napi 3 sms, azokra nem válaszolok akkor e-mail, vagy hív, de ugye feleslegesen, mert nem veszem fel. Eddig is ezt csinálta, csak ritkán, és akkor azt hittem, csak szimplán jó viszonyt akar fenntartani. Ilyeneket ír sms-ben, hogy én 28 vagyok, nem gondolod hogy korban jobban illenék hozzád, mint az a kis...és akkor szép szavakkal illeti a húgát. Elmagyaráztam neki már nem egyszer, hogy mi van, meg jó lenne ha abbahagyná, mert így nem muri, nem győzöm eltüntetni az sms-eket, e-maileket, véletlenül sem akarok családi viszályt. E-mail címem megváltoztattam, a telefonszámomat a munkám végett nem tudom, de már fogalmam sincs mit csináljak vele...Ti mit tennétek a helyemben? 34/F
2011. aug. 12. 09:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Jol tetted,hogy elmondtad a felesegednek!
2011. aug. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
A sztori végére kíváncsi lennék, ha lehetséges :-)
2011. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Igen, én is megkérlek, hogy írj a fejleményekről!:))

23L

2011. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Reggel jött csak haza, azt mondta hogy beszélt anyjával, mert a nővére még otthon lakik...ő nem volt otthon, telefonon beszélt...vagy hát szerintem üvöltözött...vele.Azt nem mondta el mit,majd megtudom, ennyit mondott, de nem volt jó kedve. Viszont kaptam a nővérétől egy sms-t, csak annyit, hogy ezt még megbosszulom..meg egy kacsintós smiley...meg hogy milyen férfi vagyok, hogy a feleségem szoknyája mögé bújok :D...Szóval, még várom a további fejleményeket!:)
2011. aug. 13. 14:09
 35/42 anonim ***** válasza:
Ez durva :O Ezt az sms-t is mutasd meg, és ezentúl mindent, ha őszinte vagy a feleségedhez, a nővérke nem talál majd fogáspontot. Várjuk a fejleményeket.
2011. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Meg is mutatom neki!...A szoknyája mögé bújok :)
2011. aug. 13. 17:11
 37/42 anonim ***** válasza:
Ez baromság, amit a "nővérke" mondott, mert nem az ilyen esetben szokták mondani, hogy valaki, valaki szoknyája mögé bújik. Akkor mondják, ha valaki nem tudja magát megvédeni és mástól várja, de tudom, hogy ezt te is tudod. Ő harcba hívott, amit te nem kértél, nem vártál, a hátad közepére sem kívánod, naná, hogy elmondod a kedvesednek. Lehet, hülyeség, vagy nem, de én is mindig elmondom a férjemnek, ha valaki közeledni próbál, a későbbi félreértések elkerülése végett. Persze nem szokott balhézni, sőt szereti, ha tetszem másoknak is, de jobb ha tudja,mert nekem is volt már hasonló tapasztalatom, hogy tud más jól bekeverni. Ez nem szoknya mögé bújás, hanem nagyon is bátor dolog. A könnyebb megoldás mindig a titkolódzás, de csak ideig óráig. Úgy hogy fel a fejjel, te ebből nem jöhetsz ki rosszul így hogy elmondtad.
2011. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nekem is természetes, hogy nem falazok a zaklatómnak a párom előtt.
2011. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Jézusom o.O ..én is kíváncsi vagyok fejleményre..minden képen mutasd meg az sms-t feleségednek! Elég szánalmas a Nővére...:/
2011. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Hát elég szánalmas igen,amiket leművel...
2011. aug. 14. 11:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!