Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal 7 év együtt járás...

Párommal 7 év együtt járás után 1 éve élünk együtt. ő sokat bulizik (havi 2-3-4) sokat költ (amit maszek munkával megkeres meg) van egy 7 hónapos kisfia. Ti ezt hagynátok? Vagy mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a babával törődik eleget?
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
próbálkozik persze. ha nagyon fáradt vagyok fölkel hozzá hajnalba, ha megkérem nem szívesen de megeteti.(büszke rá, mert szerinte ez nehéz dolog)egyedül pelenkázni nem hajlandó
2011. aug. 13. 00:24
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

hát akkor én azt hiszem egy ideig még hagynám ezt a bulizgatást, hátha ez csak egy időszak nála. talán tudat alatt megijedt, hogy komollyá váltak a dolgok: együttélés, baba, minden olyan "felnőttes" :)

ha nem változik a dolog, akkor meg le kell ülni megbeszélni. mondd el téged ez hogy érint

2011. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mehetsz te is? Szóval az működik, hogy fogod barátnőidet, elmész bulizni ő meg otthon marad? Én bizony fognám magam a helyedben, felhívnám a csajokat (gondolom úgyis rég láttad őket a baba miatt), szólnék a pasimnak, hogy jövő hét pénteken ő vigyáz a babára, mert szeretnék elmenni valahova a barátnőimmel. Nem támadva, hogy persze te is mindig elmész, hanem csak természetesen bedobnám. Érdekelne, hogy mit szól.

A sokat költ az relatív. Nektek mindenetek megvan, vagy nem tudsz valamit megvenni a babának, mert ő bulizik? A másik, hogy mi neki a buli? Sörözés haverokkal? Diszkó? Kultúráltan ér haza, vagy olyan részeg, hogy nem győzöd felvakarni utána a hányást?

2011. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja és lehet, hogy neked is jót tenne, ha kiszakadnál otthonról :) ne fenyegesd vele, hogy akkor majd te is elmész, mert az tök szánalmas, hanem tényleg szervezz valami programot barátnőkkel. Nem kell feltétlenül egy vad buli, elég ha beültök egyszer estefelé valahova, vagy egy mozi. Csinálj valamit te is :)
2011. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

városból falura költöztem a párom miatt, nekem nagyon nincsenek itt barátnőim.

de jönnek az "otthoni" csajok, mi nem megyünk bulizni hajnalig, max kiülünk a kertbe, 1 üveg borral és beszegetünk.

2011. aug. 13. 00:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Ebben a formában nem tudom a választ, hány éves a párod?

Mi az h buli? Mert pl ha beül kocsmázni a heverokkal az semmi, de ha táncikálni jár diszkóba az elég infantilis- de függ az életkorától is!

2011. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak ez ritkán van hogy a barátnőim is el tudnak szabadulni otthonról.
2011. aug. 13. 00:37
 9/15 A kérdező kommentje:
27 éves, van benne sima sörözés, de ami bánt hogy ő 3 napra lelépett a haverjaihoz 150 km-re, de velünk manómmal nem igazán jön sehova.
2011. aug. 13. 00:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát infatilis, nem érett ő erre a családosdira szerintem. Türelem, sok hapsi akkor lesz szerelmes a gyerekbe, ha már lehet vele mit kezdeni, értsd 3-4 éves korában. Amikor már lehet vele dolgokat tanítani meg hasonlók.
2011. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!