Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áprilisan volt a gyermekelhely...

Áprilisan volt a gyermekelhelyezési per, megegyeztünk, hogy hétköznap nálam van a kislány, hétvégén nála. Én az anya vagyok. Most már nem tudja elvenni a kislányt tőlem, igaz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Kaptál gondolom végzést nem?

mert én is kaptam.

amiben irják h nálam van véglegesen elhelyezve.

2011. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Dehogynem! Hajajj!!!

Aztán szaladhatsz a bíróságra...

2011. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem kell paráztatni a másikat!!

sztem ki az a barom biró,aki éveg utan kiszakitja a gyereket az anyja karjaibol?

meg férfinal keves esetben itélik a gyereket.

2011. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaptam végzést, persze
2011. aug. 13. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Benne van, hogy mikor van nála a kislány, mikor nálam, és már 7 hete nem jött érte. Gyerektartást sem adott még semmit.
2011. aug. 13. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,bizonyos időn belül nem nyújthat be újabb,"gyermekelhelyezés megváltoztatására" irányuló keresetet a bírósághoz.De az,hogy 7 hete nem ment,mintősíti őt.Arról nem is beszélve,hogy nagyon megütheti a bokáját,ha nem fizeti a gyermektartást.Én a helyedben nem hagynám annyiban,és jelenteném a gyámügyön(azt is,hogy nem megy,és azt is hogy nem fizet).Legyen ennek nyoma.Rossz kapcsolatban vagytok az exeddel?
2011. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon, nem is beszélünk egymással, vagyis ő beszél velem nagyon csúnyán, én meg félek tőle.De a gyereket azt mindig odaadtam neki, ő meg azt mondja, elmegy a rendőrségre, bejelenti, hogy nem adom neki a gyereket. Augusztusban egész hónapban nála kellene lenni a gyereknek, de meg sem kérdezi, mi van vele.
2011. aug. 13. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent dokumentálj, mert egyszer talán jól jöhet. Írj neki e-mailt, vagy küldj SMS-t, ezeknek marad nyoma. Nem kell sokat, csak annyit például: "mikor viszed a gyereket?". A gyerektartást pedig ne hagyd veszni!
2011. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!