Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tegyem neki hogy tudom...

Szóvá tegyem neki hogy tudom hogy fent van egy társkeresőn oldalon?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 hónapja ismerkedünk,végül is még semmi nem volt köztünk de hajlandóságot mutat irántam és ha nem találkozunk akkor skypon is beszélünk minden nap.

Azt veszem észre hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz de ugyanakkor kicsit aggaszt hogy fent van azon az oldalon és tudom hogy beszokott lépni mert kiírja hogy ha valaki online állapotban van,tudom nem vagyunk együtt és nem tartozik nekem magyarázattal csak attól tartok hogy több vasat tart a tűzben és csak esetleg hülyít engem és csak a mája hizlalásához kellek neki és hogy érezze hogy milyen jó csaj,de viszont állítja hogy én fontos vagyok neki,de akkor minek jár arra az oldalra?szóval nem tudom hogy elmondjam e neki.

Tudom nem vagyunk még úgy együtt és nem kérhetem számon de ő ugyanakkor szokott féltékenykedni más lányokra úgy veszem észre,pedig én nem adok okot neki rá!

Elmondjam neki vagy meg kérdezem hogy miért van ott fent?


2011. aug. 15. 10:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
46%
Szia.Szerintem ne említsd meg neki, mert a legtöbb nő nem azért van fent társkereső oldalon, hogy találjon mást vagy, hogy többet becserkésszen, hanem már csak unalomból is. Pl: nekem mindjárt egy éves kapcsolatom van és szinte az összes társkeresőn fent vagyok, de ezt mind csak azért, mert belefér a szabadidőmbe és, mert szeretek új embereket megismerni. Ne aggódj amíg nem ad rá okot ;)
2011. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
ezek szerint te is fent vagy ha látod h ö mikor lép be. egyébként semmi közöd hozzá,ismerkedni szabad 100 emberrel is,nem a feleséged,nem horgonyoztatok le egymás mellett sőt még csak nem is jártok
2011. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha még nincs köztetek semmi, akkor miért ne legyen fent? Ha esetleg inkább a tettek mezejére lépnél, és bekomolyítanád ezt a kapcsolatot, talán jobb lenne, és lehet törölné magát!
2011. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mondanám el a helyedben. Még nem.

Előbb hódítsd meg úgy igazán, szóval hogy ne csak úgy érezd, hogy alakul valami, hanem ténylegesen legyetek egy pár...

Az, hogy jól kijöttök, még kevés. Esetleg egyértelműen tett utalásokat, hogy tied a pálya? Szerintem légy egy kicsit határozottabb, és beszélj vele. Arról, hogy akkor most mi van köztetek,vagyis lehetne-e szorosabb...

Ne várd már, hogy ő kezdeményezzen! Azt is gondolhatja, hogy nem vagy neki túl fontos, ezért még kicsit se nyomulsz, és épp ezrét nézelődik az oldalon, hátha valaki igazán őt keresi...


És ha belemegy, egy pár lesztek és még azután is rendszeresen látogatja a honlapot, akkor kezdj el gondolkodni, hogy érdemes-e rád... Akkor már rákérdezhetsz, stb.

Egyébként pedig az is szokott lenni, hogy többen írnak és akármilyen témában leveleznek, vagy lerázós leveleket ír még. nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Embere válogatja, de előbb egymásról beszélj vele és ne arról, hogy mit csinál neten.

2011. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:34


Nem nem vagyok fent!Ez teljesen véletlenül derült ki,mert küldött nekem egy dokumentumot skypon mert valamit mutatni akart és az előzmények is látszottak ahogy le mentette az oldalt és ott volt egy társkereső oldal és kiváncsiságból megnéztem hogy valóban fent van e és tényleg fent is volt...én nem járok ilyen oldalakra még ismerkedni sem!

2011. aug. 15. 10:37
 6/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:34


Nem tudok a tettek mezejére lépni mert 250km van köztünk és ritkán tudunk találkozni sajnos....

2011. aug. 15. 10:40
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy is egyenlőre a távolság miatt nem akarok a tettek mezejére lépni inkább úgy mondom,tervezi hogy ide költözik de az még csak 6 hónap múlva,addig még kicsit vissza akarom magam fogni!:)
2011. aug. 15. 10:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Három hónapja megy a dolog skype-on és még nincs semmi komoly??? Kemény vagy "barátom"... Ennyi idő után már simán lehetne járni is, vagy megkérdezni, h akar-e valami komolyabbat (mert te igen), ha meg nem és neked megfelel ez a helyzet...akkor nem tudom miért zavar, h mással is flörtöl esetleg.

Egyébként velem kb ugyanez a helyzet, igaz még csak 3 hete ismerem a lányt és szinte napi rendszerességgel telefonálunk, meg levél stb...de ugyanúgy látom, h van beérkező levele az enyémen kívül is. Egyelőre viszont nem hibáztatom érte, csak picit zavar. :$


29/F

2011. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, azt nem tudtam, h ilyen nagy a táv köztetek. Talán ha összeköltöztök jobb lesz, amúgy nagyon messze vagytok egymástól. :(
2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:43


Miért gáz ez ne haragudj?Azért mert nem ajtóstól rontok a házba?Mint írtam a távolság miatt egyenlőre nem akarunk komolyabban bele bonyolódni,akarjuk mind a ketten de egyenlőre ez jobb így mind a kettőnknek,mert csak szenvedés lenne az a 6 hónap addig amíg nem költözik ide!

Nem tudunk sajnos sokat találkozni azért nem akartam még annyira rányomulni...

2011. aug. 15. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!