Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeesek már a munkától 14...

Összeesek már a munkától 14 órákat dolgozok, Utána még a babámmal kell foglalkozzak, édesanyámat kell ápoljam beteg, háztartást kell vezessem. Férjem elhagyott. Nagyon önző lennék ha felfogadnék egy babysittert?

Figyelt kérdés
Nem tudom senkire sem bízni.. És olyan lelkiismeret furdalásom van! Köszönöm a válaszokat! 31N
2011. aug. 16. 17:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Nagyon önző lennék ha felfogadnék egy babysittert?


""miért lennél önző, ha a gyerekednek egy pihent anyukát szeretnél?"

Mert már most sincs vele soha, csak amikor alszik a baba..."


igazad van, jobb, ha a gyerekkel van éjjel-nappal, enniük, lakniuk meg majd a varázsló segít"


Nem ertetted meg kérdezőt, hogy a kerdezo miert erzi magat önzőnek, ha bebiszittert fogad. Én megmagyaraztam Neked az ő érzésének okát. Most, hogy mar erted, mert elmagyaraztam Neked, hogy miert érezheti valaki onzonek magat amiatt, hogy nincs a gyerekevel, az miert haszontalan valasz Neked?

2011. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szia A helyi önkormányzatnál kell, hogy ingyen segítséget nyujtsanak sok dologban!Nekem is ők járnak ki édesanyámhoz.Amit tudnak segíttenek ez a dolguk fizetik őket.Járj utánna mihamarabb, ne készülj ki!!!
2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!