Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy a...

Voltatok már úgy, hogy a párotok érzékeltette veletek, hogy az exe milyen okos, tanult, magabiztos, egyszóval jobb volt bizonyos tekintetben, mint ti, hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de ha lett volna, sürgősen megbeszéltem volna vele, h ha olyan jó volt az exe, miért mégis velem van és miért nem vele. Eléggé önbizalom romboló szitu lenne, hosszú távon felőrli az embert, elveszti a hitét magában is.
2011. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
A kapcsolatunk elején volt hasonló beszólása,ma már tagadja hogy olyat mondott.
2011. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj vele erröl.Haa az ex annyira jó volt menjen vissza hozzá engem meg hagyjon.....
2011. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk pont fordítva történt. Az exet húzta le. Ez se jobb, érzés.
2011. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem összehasonlított vele, csak szereti az okos, tanult,határozott nőket én meg sokszor nem viselkedem úgy, mert depressziós vagyok és hisztizni szoktam és olyankor bután tudok viselkedni. Ma csak megjegyezte filmnézés után,ahol az egyik szereplőt hasonlította össze a volt barátnőjével, aki ugyanolyan okos,tanult, mint a színésznő.
2011. aug. 18. 07:39
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Téged biztosan szeret a párod???

A helyedben nagyon gyorsan tovább állnék, mert egy idő után te is elhiszed, hogy milyen sz@r vagy és a depressziódnak nem használ! Tapasztalatból írom!!! Az előző kapcsolatomban 1,5 évig hallgattam, hogy én milyen szerencsés vagyok amiért ő mellettem van, mert más úgysem lenne képes elviselni engem és más nem szeretne. Egy idő után elhittem... Nagyon nehéz volt kimászni belőle és még most, 5,5 év után is 0 önbizalmam van.

2011. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is a saját érdekedben célszerű lenne kilépni ebből a kapcsolatból, mert nem felemel, hanem lehúz...

Ez a férfi ez alapján egyáltalán nem szeret és nem tisztel Téged, ami megkérdőjelezi, hogy egyáltalán van-e értelme, hogy együtt vagytok...

Amúgy mióta tart ez a dolog?

2011. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
A megbeszélés híve vagyok, DE ezt a gyereket pattintanám azon nyomban...
2011. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mit keres melletted? Az ex éppen nem ér rá? Zavard el hozzá, és téged hagyjon békén. Az ilyet rögtön lepattintanám. Ha velem van, akkor engem szeressen, imádjon is akár az a férfi, az ex, meg az ex. Na istenitse, de ne is szidalmazza., mert azt sem birom.
2011. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, vagy hány évesek vagytok, de az biztos, hogy ha nem vagy elég jó a párodnak akkor nem érdemel meg téged, küldd el a fenébe, és keresgessen olyat, aki megfelel az igényeinek. Mert az a férfi aki szerelmes, annak te leszel az esthajnalcsillag az égen, és eszébe sem fog jutni más nő, vagy hogy azzal milyen volt. És van olyan férfi, aki ilyennek lát, az más szitu, hogy ez a pasi nem az. De merj változtatni!
2011. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!