Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen más, hogy változtatott?

Ezen más, hogy változtatott?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most szólni fogtok, hogy ki írom kétszer a kérdést, de fontos. Ha nagyon zavar, törölhetitek.

Alapjába véve nagyon kedves vagyok mindenkihez. Próbálok nem megbántani senkit sem, néha sikerül, de nem vagyok tökéletes. Van barátnőm, akit nagyon de nagyon szeretek. Ő vele nagyon sokat beszélek, meg mikor találkozunk akkor is egyből elkezdek beszélni vele. Mással meg nem nagyon. Nála voltam pár napot, és volt ott másik csaj is, igaz vele eltelt egy fél óra mire megismertem milyen, mert eddig nem láttam és aztán vele is mintha évek óta ismerném. Barátnőmnek egy szomszédja, vele is ez volt. Viszont suliban így senkivel se lettem jóba mint barátnőmnek ezzel a két ismerősével. De miért nem? Ők egy órával laknak tőlem kb, gondolom ez nem játszik közre, de velük miért vagyok ennyire más mint pl Pesten az osztálytársaimmal? Hogy legyek olyan mint velük? Min kell változtatnom? Köszi:)

18/L


2011. aug. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lazulj el, ne legyél görcsös. Velem is előfordult már ilyen. Szólj hozzájuk! Ha látod, hogy szomorkodnak dobj be egy jó viccet például, vagy csak hülyülj egy picit, hátha jobb kedvre deríted őket. Persze, ha nagyon komoly ember vagy, akkor ezt nagyon nehéz megvalósítani. Ki kell egy picit nyílnod. Persze, ahhoz a baráti körhöz húzodj, ami neked is szimpatikus. Akik elsőre nem igazán jönnek be, inkább hagyjad, sokkal hamarabb kinyílsz olyan társaságba, ahol szimpatikusak az emberek.
2011. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom:)
2011. aug. 18. 14:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komoly, az nem kell, gyereknek lenni jó:) Persze, ha kell komoly tudok lenni.
2011. aug. 18. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Légy felszabadult. Szóval ne azon gondolkodj hogy ne bánts meg senkit vagy kedves legyél, csak önmagad. Még pontosabban ne is gondolkodj magadon, mert azt ismerem és úgy lehet megváltoztatni, hogy végül is másokkal foglalkozol ugye, beszélgettek meg hallod az ő dolgaik amik lekötnek aztán úgyis szóba kerülsz majd te is.


Az meg hogy suliban nem annyira barátkoztál az gondolom azért mert barátnőddel meg barátoddal szeretitek egymást van bizalom és nem aggódsz amiatt hogy pl hülyeséget vagy rosszat mondasz legalábbis kevésbé. Most egyébként én nekem is mondtak mindent, de őszintén itt az a lényeg hogy te ne tudatosan akarj változni.


Mint ahogy mondják hogy amíg keresel párt úgyse találsz aztán amikor majd nem NA majd pont akkor. Na ez kb ugyanaz, csak lennie kell 1-2 jó alkalomnak amikor tudtok dumálni.


Illetve még annyi hogy ne idegenítsd el magad másoktól mert pl ők másik baráti társaság. Később hasznos lehet ha sok mindenkivel dumálsz tapasztalt. Jobban kiismered embereket meg magadat is.

2011. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!