Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom alkoholista lesz?

A barátom alkoholista lesz?

Figyelt kérdés

Heti 3x iszik, minden egyes héten. Olyan még nem volt 9 hónap alatt, hogy egy héten ne ivott volna semmit.

Heti 2 alkalommal csak lightosan iszik: pár sör vagy boros cola.(soha nem tömény)

És mindig van a héten egy alkalom, amikor részeg. (amikor másnap nem dolgozik) Ilyenkor is sörözik vagy borozik de mellette lecsúszik pár pálinka is.

Ez azért elég soknak számít szerintem. Szerintetek?


2011. aug. 18. 15:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Utban van az alkoholizmus fele. Marcsak azert is, mert meg van neki a sablon mar.
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Hááát, jó irányban halad afelé, ha már hétköznapokon is iszik...ha így folytatja hónapok, pár év kérdése!
2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Az első kettőnek tökéletesen igaza van. Ez még nem az, de hamarosan eljut odáig is. a legjobb lenne, ha segítenél neki ennek elkerülésében.
2011. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
Ez még messze nem alkoholizmus! Nem kell a bolhából elefántot csinálni! A legtöbb ember pont az ilyen túlaggódó nők miatt lesz alkoholista, mert a nő nem enged neki inni, ezért dugiban kell innia.
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit tudnék tenni. Szerinte ez teljesen normális amit csinál...
2011. aug. 18. 15:30
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:27


Nagy butaságot beszélsz! Én azon elven vagyok, hogy inni csak társaságban jó, mikor itt a hétvége és szórakozni akar az ember...de az, hogy valaki hétköznap is iszik, aztán már társaság sem kell hozzá, egyedül is megy az...utána munkahelyről már haza sem megy, hanem irány egyből a kocsma...Nem az ilyen nők miatt lesznek alkoholisták az emberek, hanem az ilyen emberek miatt lesznek a nők megverve és stb...ivás helyett inkább költenék közös programokra a pénzt...

2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként most még szerintem sem az...csak attól félek, hogy nem fog semmi változni később sem vagy rosszabb lesz. Mikor pl szükségem lenne rá vagy valami probléma van nem lesz ott, mert épp a haverjával iszogatnak, meg úgy egyeltalán nem szeretnék majd esténként egyedül lefeküdni és várni hogy - ki tudja mikor- piásan hazaessen. Én egy ilyen emberrel nem tudok hosszútávra tervezni.
2011. aug. 18. 15:34
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akik megszokasbol isznak, azok alkoholistak vagy nem kell sok, azok lesznek. Mindegy hogy sor vagy tomeny. Hamar direkt reszeg, mert "holnap nem dolgozik", hat jo fele jar.
2011. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Megha meletted is fekudne, piasan, budosen, minek?
2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

"Hamar direkt reszeg, mert "holnap nem dolgozik", hat jo fele jar."


Ez jó! Miért ne ihatna, ha másnap nem dolgozik? Neki nem jár semmi? Csak a munka? Én sem azt mondom, hogy legyen részeg, de ha megeszik egy pár sört a haverokkal az mióta probléma?

2011. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!