Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám sokszor kiabált...

Anyukám sokszor kiabált velem, gyorsan felkapja a vizet, elég ideges a természete. Félek, hogy én is ilyen leszek majd felnőttként, mert ha gyerekekkel vagyok néha idegesebb vagyok a kelleténél. Mit tehetek ez ellen, hogy én ne legyek majd ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyanez a helyzet velem is. : / egyébként van valami egészségügyi problémája? mert az enyémnek igen,és állítólag azért csinálja. pl. ha van vmi ilyesmi és teszel azért hogy te neked ne legyen ugyanilyen problémád lehet elkerülhető..
2011. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja bocs,félreolvastam a kérdést,nekem apámmal vannak ilyen gondok
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel neked ez rossz, nagyobb az esélye, hogy - pont ezért- Te nem leszel ilyen anya. nekem is ilyen volt az anyám: mindenért kiabált, rajtam vezette le a felgyülemlett feszültségét és gyakran meg is pofozott. Én sohasem verném meg a gyerekem és próbálok odafigyelni, hogy ne kiabáljak vele csak azért mert éppen rossz napom van. Szerintem majd neked is több türelmed lesz a gyerekekhez ha majd a sajátodról lesz szó. Amúgy meg csak akkor vállalj majd gyereket ha tényleg nagyon akarod.

De nem árt gyakran relaxálnod, kikapcsolnod ha Te is ilyen feszült természetű vagy.

2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt és a mai napig ez van otthon. Egy éve leléptem otthonról, párom élek együtt. Megnyugodtam, nincs kiabálás, nincs veszekedés. Nem feltétlen leszel olyan, mint anyud. Ha ideges vagy, gondolkodj el egy kicsit (pl.: amikor gyerekkel vagy).

Amióta itt élek, vettem észre magamon olyan dolgokat, mint amilyen az anyám. Elgondolkodtam rajta, s le lehet gyűrni a rossz szokást :)

2011. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megnyugtató, hogy nem feltétlenül leszek ilyen. Bár ő sosem vert meg engem, csak kiabálással vezeti le a feszültségét. A relaxálás pedig nagyon jó ötletnek hangzik! Köszönöm a válaszaitokat. :)
2011. aug. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!