Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok, kis családosok...

Nagycsaládosok, kis családosok, házasok, elváltak, párkapcsolatban élők, egyedülállók, fiatalok, idősebbek mentek mai nap valamerre?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor merre lesztek, vagy ilyenkor csináltok valami családi programot, bográcsozás, sütögetés a kertben?
2011. aug. 20. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne megyek, a családi gazdaságommal meg mi lesz , ki fog etetni ? De ennek ellenére jól érzem magam, nem szorulok segélyre, szabad vagyok, nem nélkülöz a családom!
2011. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtobb ember azt csinalja amit felsoroltal. Egy fizetett unnep, semmi tobb. Nagyon keves gondol bele, hogy megis mit jelent ez a nap, mit es miert unnepelnenk.
2011. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bulizni megyek a barátaimmal,a családom többi tagja pedig itthon lesz,és szalonnát fognak sütni,meg lehet áthívják a szomszédokat,aztán eldumálgatnak:)
2011. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lassan már ez is olyan mint a húsvét...karácsonymmaradt meg igazán ünnepnek meg a szilveszter én azt vettem észre :):( mi ma bulizni megyünk a barátokkal, de ha nem lenne ezaz ünnep akkor is mennénk nem ettől függ :)
2011. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Varga Miklós koncertre majd este:) Addig meg tanulok:(((

21-L

2011. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az első válaszolót nem igazán értem, de nem számít.


Sajnos igen, kihalóban van ennek a napnak a megünneplése.

Gyermekkoromban ilyenkor hatalmas nagy kirakodó vásár volt, sergők és minden ami jó, így én már akkor nagyon szerettem és vártam is ezt a napot. Mára már elköltöztem ebből a városból, de délután mindenféleképpen haza fogok menni, mert nekem szükségem van arra az élményre amit ott kapok.

2011. aug. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!