Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nagyon keményen...

Szüleim nagyon keményen bánnak velem mióta megszületett a kisöcsém. De hogy vehetném rá ezekre?

Figyelt kérdés

Ezekre szeretném rávenni anyukámat, csak mert a kisöcsém megvan ezért nem lehet, nem tudom miért:

Nálam aludjon évente egyszer valaki.


Aki tudna segíteni nagyon megköszönném!!

11/L


2011. aug. 23. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Barátnő aludjon nálad?vagy rokon?
2011. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
És mégis ki aludjon nálad?Ha van öcséd, ha nincsen, akkor sem engedném.
2011. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nem nevezném kemény bánásmódnak. :))))


Attól is függ, ki az a valaki? Egy fiú? Mert azt én se engedném minimum 16 éves korodig, de ez nagyon minimum!! És nem vagyok rossz fej szülő a gyerekem szerint.


Egy barátnő? Azt azért már megendedném néha.


A kemény bánásmód nem itt kezdődik. Ezek szerint te nem láttál még kemény bánásmódot.


A szüleid hozzáállása, azt kell mondjam, normálisnak tekinthető a te korodban.

2011. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ,milyen kicsi.Ha még pár hetes,rendben,hogy nem szeretnék,hogy ott hangoskodjatok,vagy esetleg valami betegséget ráragasszon.

Ha már nagyobb,akkor nincs gond.

Először kérd meg,hadd aludj te a barátnődnél.

Utána a meghívást illik viszonozni,ti is visszahívjátok őt.

Abba még senki nem halt bele,hogy egyel több embernek kell vacsit készíteni.

Mi i sokszor csináltuk,jó buli volt.

2011. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Értő olvasást kéne tanuljatok, írta, hogy barátnőt szeretne ottaltatni, nem fiút, és ő is lány. Nekem engedte anya, hogy egymásnál aludjunk, bár ismerte mindig a barátaim szüleit, és nem is olyan sok barát volt az, csak egy-kettő. Ha nagyon kicsi a tesód, akkor érthető, hogy nem akarják, anyukád is biztos fáradt, feszült, stb.. Kérdezd meg, hogy alhatsz-e te valakinél, vagy nem tudom... Biztos meg van az oka, csak meg kell vele beszélni:)
2011. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

Hogy őszinte legyek én sem repesek attól a gondolattól, hogy a gyerek másnál aludjon vagy nálunk aludjon egy másik gyerek... Pedig lassan 16 éves a fiam és néha kikönyörgi, hogy a barátjánál aludjon. Az utolsó válaszolónak csak az tudom írni, hogy ezek az "ottalvós bulik" sem az ott alvásról szólnak már... Minél inkább az egész éjszaka tartó számítógépezésről, energia italozásról, néha piálnak is! Mindezt a fiam utólag őszintén elmeséli. Az én hajam meg égnek áll tőle!

Tehát nekem nagyon nem tetszik az ötlet!

Egy 11 éves gyermek főleg kicsi ezekhez a bulikhoz!

2011. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nekem 11 évesen az ottalvós buli takaró alatt zseblámpás beszélgetésről és zugcsokievésről szólt.Nem 16 éves a kérdező.
2011. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kisöcséd?

Ha nekem gyerekem születne fél éves koráig nem nagyon örülnék annak ha vendégeim lennének. Legalább addig hagyjanak a gyerekkel nyugiba míg az át nem alussza az éjszakákat. Szerintem, ha a babuci nagyobb lesz biztos engedik, hogy vendéged legyen.

Én 15-16 éves koromba álltam elő ilyennel, hogy a barátnőm nálam aludjon. Mi is dumáltunk megnéztünk az RTL-en egy filmet és jóccakát! Nem zsiviztünk bár ez barátnők válogatja. Lehet, ha másnap nem lett volna suli akkor nem 10 kor alszunk hanem éjfélkor, ki tudja?

(Egy suliba, egy osztályba jártunk, így nem volt gond, hogy épp nem hévtége külömben is évvége fele volt ez).

22/N

2011. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor szövegelj, ha ilyen szituban vagy mint a szülei, addig csend!


Mégis milyen szitu???

Voltunk ilyen szituban és normális gimnazista,aztán pedig normális egyetemista lettem sosem ittam vagy dohányoztam, az egyetemi évek sem a bulizásról szóltak.Csak mert néha ott aludt a barátnőm vagy én nála:))))Ez tényleg komoly szitu!!!!Lehet,hogy leprás!

2011. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:08


Lehet, hogy igazad van, de ne ilyen hangnemben válaszolj, mert sértő és magad minősíted vele.


kérdezőnek:

Bár én vénkisasszony vagyok, azt mondom, hogy anyukád azért nem akarja, hogy ott aludjon bárki is, mert még kicsi a kistestvéred, és fél, hogy hangoskodnátok éjszaka.


Én is aludtam sokszor barátnőknél, unokatesóknál, sőt, még ismerős kisfiúknál is. Amikor kisebbek voltunk, egyből aludtunk fürdés után. Később (7-11 éves korunkban) zseblámpával, fluoreszkáló párnával játszottunk, nevettünk a sötétben, vicceket meséltünk, néha szellemet is idéztünk (na, az butaság volt). De a lényeg, hogy kicsit tényleg hangosak voltunk, hiszen mindig volt valami kacagnivaló.

2011. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!