Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Minek örülnétek?...

Férfiak! Minek örülnétek? Nemsokára lesz a 4. évfordulónk a párommal. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Nincs semmi konkrét ötletem, igazából annyira nem is az a lényeg, hogy mit vegyek hanem valami apróságra gondolok. ÉS arra lennék kiváncsi, hogy Ti minek örülétek:)


22L


2011. aug. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én párom valamilyen társasjátéknak örülne a legjobban. Pl. mostanában a Róma a kedvencünk, de vigyázz, mi véletlen a német verziót vettük meg, át kellett preparálni az egészet magyarra. De tök jó, imádjuk!!! Vagy ha tudod, szerezd meg a Tikal-t, vagy Carcassone-t, ezek mind baromi jók 2-en játszva is.
2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nagyon örül, ha megmosom a hátát és megmaszírozom, esetleg bekenem neki és megnézek vele egy jó kis filmet.
2011. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egy szerelmes vígjáték este, egy pohár borral. :)
2011. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Vidd el gokartozni :D
2011. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jó tippeket adtok! Köszönöm!!!

Pont ilyen stílusúakra gondoltam :)!

2011. aug. 23. 09:59
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem egy jól megválasztott mini nyaralás (nem drága hotel, hanem valami kis eldugott, olcsón bérelhető házikó) jó ötlet, főleg most, hogy az őszi szezon közeleg, így olcsóbbak az árak...

Másik ötletként én azt mondanám, kedveskedj neki a kedvenc ételével, és olyan dolgokkal, amiről tudod, hogy szereti

Ha valamiről régebben mesélt, pl. titkos vágyáról, és neked sincs ellenedre a dolog, azt biztos bevetném a helyedben (gondolok itt ágyjelenet helyett valami másik helyszínre akár a házban, akár este egy eldugott parkban, persze, ha az ilyenek nem vonzanak, ne erőltesd)

Szerintem minden olyan dolognak örülne, ami azt mutatná, hogy ennyi idő alatt már megismerted, és figyelsz az igényeire, arra, hogy neki mi a jó.

2011. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok!

De én ezt fogom: Veszek két jegyet foci meccsre/ mert hát foci bu.i a drágám/. Utána haza jövünk vacsi, borozgatás majd egy kis masszás és a folytatást szerintem mindenki tudja :D


Jó szórakozást nektek és még sok sok boldog évet együtt!

2011. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mégegyszer :)! A masszázsost is beleszövöm :))). Nektek is még sok-sok boldog együtt töltött évet kívánok!
2011. aug. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!