Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek egyedül lakni?

Szerettek egyedül lakni?

Figyelt kérdés
már kiskoromtól fogva arra vágytam, hogy teljesen egyedül, önálló keresettel éljek városban, egy tömbházban. (nem tudom, hogy miért, de erre vágytam. ha egyedül laksz, élvezed?? vagy magányos vagy, és unatkozol?? légyszi tapasztalatokat írjatok!:)
2011. aug. 23. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem laktam egyedül,de most már én is szeretnék....
2011. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így éltem egyetem 2. évétől 6 évig. Jó volt, én is szerettem, főleg mikor már nem suliztam, hanem főállásban dolgoztam.
2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Én néha nagyon élvezem,de csak ha éppen van párkapcsolatom,és akkor éjszakánként együtt vagyunk,vagy ha valami barátnő,vagy haver átjön :-)


Most,hogy nincs párkapcsolatom és a barátok is ritkán érnek rá,konkrétan nem élvezem,pedig bármit csinálhatok :)

Már kitakarítottam,kimostam,kaja is van,de nincs kivel megosztanom.Esténként nincs kedvem megágyazni,hogy aztán egyedül feküdjek le,reggel pedig felkelek és ha nem dolgozom,akkor tényleg elég sz*r egyedül...

2011. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kixy93 ***** válasza:
39%

Az ember társas lény.Szerintem csak ideig-óráig élveznéd az egyedüllétet.Én nem tudnám elképzelni, hogy egyedül éljek.Valakivel muszáj megosztanod az életedet, mert magányos leszel..:(

Kivel ülsz majd le beszélgetni, enni, emi szerintem tök sz*r egyedül..stb. Szerintem nem nagyon fogod élvezni, de ez biztosan emberfüggő is..17/L

2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek. Nem szoktam unatkozni. De tömbházban nem szeretnék lakni. Meg egyáltalán társasházban nem. Egyetem alatt laktan egy 256 lakásos panelházban. Az bőven elég volt, utáltam is. Nem az egyedül lakást, hanem magát a házat.
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát, igen, én is a magányosságtól tarok egy kicsit. de egy darabig biztos jó lesz:)
2011. aug. 23. 17:31
 7/9 ava87 ***** válasza:
100%

Volt olyan időszak, amikor kvázi egyedül laktam, bár volt lakótársam, csak sosem volt otthon (mármint hetekig). Az akkor nem volt jó, de valószínűleg azért, mert nagyon nem szerettem azt a lakást, meg nem is tudom, valahogy rossz passzban voltam akkoriban.


Ezen kívül a fiammal laktam "egyedül" kb. 3 évig. Na az nem volt rossz, azt szerettem :) Nem unatkoztam, az sosem volt szokásom. Tőlem mindig azt kérdezték, hogy nem rossz este, amikor már alszik a gyerek? Ugyan már, hát akkor éltem a "felnőtt" életemet, hiszen addig gyerekeztem, játszottunk, stb. Este meg filmet néztem, olvastam, neteztem, telefonáltam, sokszor átjöttek a barátnőim, nyelvet tanultam, stb. Igaz, most is ezt csinálom, pedig már nem csak ketten vagyunk :) Csak most nem tudok hangosan filmeket kritizálni, mert a férjemet idegesíti. Nem is tudom, miért :D

2011. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. aug. 23. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is mindig arra vágytam, hogy egyedül lakjak. Aztán egyszer úgy alakult, hogy néhány hónapig egyedül voltam. Suliba csak nagyon ritkán jártam, dolgozni még kevesebbet. Borzasztóan unalmas volt, hiszen minden barátnőm suliba járt, így nem értek rá folyton velem lógni. Teljesen felborult a napi rutinom, rendszeresen délben keltem, mert minek korábban, úgysincs értelme, éjjel 3kor meg még javában neteztem. Persze ha lett volna egy rendes 8 órás állásom, akkor nem lett volt gáz, hiszen legalább lett volna magamra időm, és mikor fáradtan hazaérek, nem kellett volna más után mosogatnom.. de így nagyon unalmas volt.

Meg egyébként is jó az, ha tudsz valakihez szólni szerintem.

2011. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!