Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktatok azon elgondolkoz...

Nem szoktatok azon elgondolkozni, hogy a férjetek/párotok vajon miért titeket választott?

Figyelt kérdés
Most a külsőségekre gondolok. Nekem nincsen barátom, de nyitott szemmel járok-kelek. Annyi rengeteg csinos nőt látok ahogy jövök-megyek, és elgondolkoztam, hogy vajon miért pont én tetszenék meg valakinek? Mikor akkora választék van...Ebben a nagy forróságban szinte minden nő miniben, alig takaró ruhákban mászkál, és miért pont én kelteném fel valaki érdeklődését?
2011. aug. 24. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Kicsi a mellem, nagy a csípőm, a fenekemen műtét hege látszik, 40-es lábam van (akkora mint a páromé). Egyébként nem vagyok csúnya sem, de nálam szebb nők vannak sokan...

21 évesen kb 16-17 nek néz mindenki...


Ennek ellenére 4 éve vagyunk együtt. Azt mondaná most ha ezeket a sorokat látná, hogy nagyon szép vagyok és ne beszéljek hülyeségeket...:) Nekem megadta az önbizalmamat...és bármi történne tudom, neki nem a külső a legfontosabb...

A páromért meg döglenek a nők...én meg nevetek rajtuk:):P


Kérdező fel a fejjel:)

2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Azért választott, mert nem csak meglátott, hanem meg is ismert. Egyébként tényleg bosszantóan sok csinos nő/lány szaladgál :)
2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azok gondolkoznak el ezen, akik úgy gondolják, mint te. Hogy csak egy miniruhával lehet megfogni egy férfit.

Én tisztában vagyok önmagammal, a képességeimmel, a gyengéimmel. Akármilyen ruhában. És az, hogy a párom miért van velem, nem engem kell, hogy érdekeljen, hanem őt.

2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

elgondolkoztam rajta.meg is kérdeztem. azt mondta a férjem: hát, nem a pénzem és az eszem miatt vett feleségül :)

ahhoz hogy valaki téged válasszon,fontos hogy tetszél neki,ezt pedig nem te fogod meghatározni,hanem az ő ízlése. kár ezen agyalnod. az meg,hogy együtt maradtok-e vagy sem,a belső tulajdonságokon múlik és azon,hogy kiegészítitek-e egymást,vagy sem

2011. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Talán mert mindenkinek más az ízlése. Valakinek a kihívóbb lányok tetszenek, valakinek viszont a visszahúzódóbb, és hasonlóak. Pl.: Mikor összejöttünk a párommal azon gondolkoztam, hogy nem sokáig leszünk Mi együtt, hiszen nem vagyok olyan mint a többi bombanő. De rájöttem, hogy neki így vagyok tökéletes ahogy vagyok. Végül is ezt én se tudnám pontosan megmagyarázni, de még lehet ők se, ezt fogadjuk el. :)
2011. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem érzem jól magam a bőrömben, nem is tartom magam szépnek, mégis van barátom, akinek viszont nagyon is tetszem.

A szépség relatív, úgyhogy biztos, hogy van olyan férfi, akinek pont te tetszel. :)

2011. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is nagyon tetszettem neki külsőleg, már mikor először meglátott, felkeltettem a figyelmét. De hiába tetszettem volna neki külsőleg, ő nem az a típus volt, aki kiköt egy nő mellett. Ahhoz több kellett, hogy az élete párjául válasszon, mint a külsőségek.
2011. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Az a legjobb, amikor van időd megismerni a másikat és úgy alakul ki valami. Tehát nem csak megtetszel az illetőnek, hanem meg is szeret. Én nem vagyok egy bombanő, bár alakulóban vagyok, de azt gondolom, én tutira a személyiségemmel fogtam meg a párom. Egy másik srác mondta azt, hogy olyan hihetetlen nőiesség árad belőlem, hogy egyszerűen nem tudja kivonni magát a hatásom alól. És ezt nem igazán a külsőmre értette, mert csak egyszer találkoztunk személyesen, utána maradt a net és a telefon és már nem is emlékezett igazán arra, hogy nézek ki, mivel az első találkozásnál még nem gondoltuk, hogy közünk lesz egymáshoz.

Én nem öltözök feltűnően, mivel deszkasovány vagyok, így nem is nagyon keltem fel az érdeklődését senkinek. Mostanában hízókúrába fogtam és van is eredménye, elkezdtek rajtam feszülni a ruhák, hihetetlenül élvezem, és rájöttem, hogy most 48 kg-val már úgy nézek ki, ha felvennék egy merészebb ruhát, füttykoncert kísérne az úton. 1 évvel ezelőtt még 42 voltam, 168 cm-el.

Még most is nagyon gebe vagyok, de már láthatóan formásodom. Szóval csak azt akarom mondani, hogy amint sikerül felszednem még 5 kg-t, úgy tervezem, hogy kicsit divatosabbra fogom a dolgot. Ugyanakkor én nem hiszem, hogy valaha is végig merek majd menni az utcán olyan ruhában, amiben más nők. Most már tudom, hogy van olyan alakom, hogy fel tudnék úgy öltözni, hogy még így is megbámuljanak, hogy ennyi gyönyörű nő mászkál, de szerintem sose leszek olyan merész hogy úgy öltözzek.

2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ez most nem egy népszerű válasz lesz, de először a külsőm fogta meg. Ahogy engem is benne az fogott meg! Mivel nyilván életünkben nem beszéltünk, nem foghatta meg az eszem, a szívem.

Én úgy gondolom,hogy elsősorban a külső kelti fel a figyelmét az embernek, és utána jön a beszélgetés stb. Természetesen az első randin, ami jó hosszúra sikeredett valamennyire megismertük a másikat és az is tetszett!

De, az,hogy valaki a külsőt veszi észre elsőnek nem azt jelenti,hogy mindenkinek modell alkatúnak kell lenni. Hiszen különböző ízléssel rendelkezünk, nem mindenkit ugyanaz fog meg. Van,akit a vékony, cérna lányok, van,akit a teltebbek, van akit a rövid hajúak stb.

2011. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is agyaltam már ezen. nem tudta pontosan megmondani, de nem is bánom, mert így nem lesz az, ha mondjuk azt a tulajdonságomat elvesztem, akkor már nem kellek. amióta összejöttünk, sokat híztam, kicsi a lábam, 50 cm-rel vagyok alacsonyabb nála, mégis 4 éve vagyunk együtt :D

Én is rosszul érzem magam csinos lányok mellett, mondjuk a kolléganőim nagyon szépek, de nem felvágósak, és ezt szeretem. Azzal foglalkozz, hogy te érezd magad jól a bőrödben, ez meg fog rajtad látszódni. Volt egy kolléganőm, volt némi túlsúlya, mégis rövid szoknyában járt, kifestve, műköröm, minden, ami kell, és nagyon is csinos volt, nem érdekelte mások véleménye. Van egy vőlegénye, szeretik egymást, és így érzi jól magát.

2011. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!